Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: zapach1
  • 2018-02-16 06:42 | zapach1

    Re:Zatrzymanie Frasyniuka to kolejna wpadka władzy

    Panie Redaktorze, nie do końca zgadzam się z takim postawieniem sprawy. Doprowadzenie oskarżonego przed sąd w sytuacji, gdy on sam uporczywie odmawia stawienia się na rozprawie, nie wygląda mi na działanie szczególnie niezgodne z normalnymi procedurami, także w państwie demokratycznym. Również rejestracja akcji policji na wideo przez samych funkcjonariuszy, nie jest czymś nadzwyczajnym. Raczej pozwala na wykluczenie wątpliwości co do jej przebiegu. Proszę mnie poprawić, jeżeli się mylę.