Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: P.K
  • 2016-06-30 08:47 | P.K.

Z najwyższym szacunkiem i ogromnym żalem

Pani Janino, przez całe lata była Pani stałym elementem mojego obywatelskiego, politycznego życia. Wyjaśniała mi Pani zawiłości polskiej polityki. Otwierała Pani przede mną obszary, o których często nie miałem pojęcia. Prowadziła mnie Pani przez ten skomplikowany, często niedobry świat polityki i polityków z taktem, profesjonalizmem, znajomością rzeczy, wielką kulturą osobistą, inteligencją i humorem. Była Pani drogowskazem i odnośnikiem. Dzięki Pani miałem poczucie, że może być normalnie, moralnie, logicznie, zdroworozsądkowo i z zachowaniem reguł. Zarówno w dziennikarstwie, jak i w polityce. Miała Pani świetne pióro. Celne, dowcipne, czasem zjadliwe. Zawsze profesjonalne. Choć nigdy nie poznałem Pani osobiście (widywałem Panią często w teatrach i operze), to będzie mi Pani bardzo brakowało. Swoim życiem, pracą, postawą zasłużyła Pani na najwyższy szacunek i dobrą, długą pamięć. Będę Panią dobrze wspominał i zawsze pamiętał. Dziękuję.