Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: trybull
  • 2017-11-03 23:16 | trybull

    Re:Praca w niedzielę to „zgoda na obecność pogaństwa” w Polsce?

    Z Panem Rafałem zgadzam się bardzo często, a nawet z reguły co do zasady. Mam jednak zgryz, bo co z niedzielami, kiedy moja żona pracuje na uczelni, trudno wtedy o rodzinne spędzanie czasu. Pomijam fakt, że praca na uczelni to wakat 24/7, a i ostatnio sprawa się skomplikowała, bo mamy dziecko w 7 klasie, a co pani Zalewska tym dzieciakom zaserwowała w swojej "reformie" wszyscy wiemy. Więc zanim zaczniemy dyskuzję o szczegółach, warto najpierw ustalić pryncypia panująe w naszym kraju.