Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(4)
Komentarze użytkownika: plank
 • 2013-03-28 15:08 | plank

  Re:„Jak Polacy Niemcom Żydów mordować pomagali”. Recenzja książki

  Moje zdanie. Podobnie ,jak poprzednik pragnąłbym końca takiej literatury,filmu,i wypowiedzi które grzebią w fekaliach.Śledzę od kilkunastu lat sprawy antysemityzmu i doszedłem do wniosku,że dla wielu polityków,artystów itp osób medialnych jest to "być albo nie być" bez względu na konsekwencje dla reszty społeczeństwa.Inaczej mówiąc, ma to dla tych grzebiących w gównie wymiar materialny (pieniądz)poprzez powodowanie smrodu w drażliwych historycznie tematach.Prawda historyczna nie ma tu dla grzebaczy żadnego znaczenia.Nasze podniecanie się i żarliwa dyskusja nakręca koła machiny finansowej.Przykład dobitny: film "Pokłosie" .
 • 2013-04-11 11:21 | plank

  Re:Biskupi ostro o aborcji i in vitro. Chcą zakazu

  Problem jest zawiły, bo etyczny.Nie można nikomu zabronić prawa do potępiania czegokolwiek.Niech jednak każdy z nas spróbuje wczuć się w rolę młodych ludzi pragnących potomka.Czy mają się modlić o płodność a może dać na mszę w tej intencji? Czy na podstawie kilkukrotnie,ręcznie przepisanych i mętnie tłumaczonych pism z przed tysięcy lat można zbudować wykładnie dla naszego obecnego życia.Wielu próbuje a skutki tego widzimy? Biskupi coś muszą przecież robić ze swoimi mózgami.Zastanawiam się tylko,co by zyskał lub stracił KK ,gdyby gorąco poparł metodę zapłodnienia in vitro.Słowa poparcia bez problemu znajdzie się zarówno w Starym jak i Nowym Testamencie.
 • 2013-04-16 20:12 | plank

  Mea pulpa

  Dobry pomysł z tą konkurencją "niepełnosprawność urzędnicza". Za jeden złoty medal na olimpiadzie -przymusowa dożywotnia renta w wysokości wg jakiejś nowej ustawy np. 50,00zł.
 • 2013-04-16 20:12 | plank

  nowa konkurencja

  Dobry pomysł z tą konkurencją "niepełnosprawność urzędnicza". Za jeden złoty medal na olimpiadzie -przymusowa dożywotnia renta w wysokości wg jakiejś nowej ustawy np. 50,00zł.