Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(5)
Komentarze użytkownika: walker78
  • 2017-06-07 07:51 | walker78

Jak rozliczyć błędy Prawa i Sprawiedliwości

Absolutnie popieram, trzeba politykow ukarac na tyle mocno ,zeby miec spokoj na nastepne 20 lat...
  • 2017-06-07 07:51 | walker78

Kara musi byc

Absolutnie popieram, trzeba politykow ukarac na tyle mocno ,zeby miec spokoj na nastepne 20 lat...
  • 2018-04-13 06:18 | walker78

Projekt: Rodzina Wielodzietna

Czy może autorka przytoczyć źródło tych danych? W statystykach medycznych spotkałem się z 1% populacji z orientacją homoseksualną, co dałoby 380 tys. w Polsce, a z tego do miliona par b. daleko. Mam nadzieje, że reszta statystyk jest lepiej sprawdzona...
  • 2018-04-13 06:18 | walker78

1mln par jednopłciowych?

Czy może autorka przytoczyć źródło tych danych? W statystykach medycznych spotkałem się z 1% populacji z orientacją homoseksualną, co dałoby 380 tys. w Polsce, a z tego do miliona par b. daleko. Mam nadzieje, że reszta statystyk jest lepiej sprawdzona...
  • 2018-11-28 22:52 | walker78

Re:Czy u Biedronia wszystko w porządku?

Przygadał zazdrosny kocioł Biedroniowi... Nie jestem zwolennikiem p. Biedronia, ale wkurza mnie kiedy nieistniejący, grafomański polityk jako komentator - publicysta próbuje dezawuować kogoś, kto ma fajne pomysły i się stara je realizować w smutnej i ponurej rzeczywistości anno domini 2018. Gorycz, egocentryzm , niechęć i jad , aż biją z Pana tekstów na temat Roberta Biedronia. Rozumiem, że jest Pan zazdrosny, że Robert ma urok osobisty, zdolność zjednywania ludzi i mediów, a Pan nie, ale należy dorosnąć! Przestać być zgorzkniałym marudą i nauczyć się kiedy milczenie jest złotem, a jadowita pisanina - hmm? Pyłem? A do redakcji Polityki mam pytanie czy poziom publicystyczny tekstów p. Hartmana jest wart Polityki? Bo uważam, że sporo z nich zaniża poziom tego tygodnika...