Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(6)
Komentarze użytkownika: Agapka
 • 2017-02-03 17:44 | Agapka

  Losy Wałęsów: historia wzlotów i upadków

 • 2017-02-03 23:36 | Agapka

  Walesa, nasz bohater

  Z obrzydzeniem obserwuje poczynania obecnej ekipy rzadzacej, majace na celu zohydzic pamiec o naszym bohaterze narodowym. The zabiegi nie sa w stanie zmienic faktow, natomiast wystawiaja najgorsze swiadectwo ich autorom. Walesa ma juz ustalone miejsce w historii, a o tamtych bedzie sie najwyzej pamietalo jako o najpodlejszych szkodnikach Polski.
 • 2017-06-08 21:51 | Agapka

  Re:Jak rozliczyć błędy Prawa i Sprawiedliwości

  Wszystko to brzmi pieknie i mamy nadzieje, ze tak sie stanie po wygranch przez demokratyczna opozycje wyborach. Ale trzeba je najpierw wygrac, wiec poswiecmy troche czasu na obmyslenie sposobow, jak to osiagnac. Tutaj tez proponuje uzyc sposobow opracowanych przez PIS, bo okazaly sie - wbrew logice - skuteczne. A wiec przekupic wyborcow obietnicami, zjednac sobie episkopat, sypnac groszem w strone roszczeniowego elektoratu, itp. I dotrzec z tymi obietnicami do wyborcow za pomoca skutecznych mediow, np zalozyc "TV Republika plus", agitacja w marketach, polaczona z promocjami, itd. Zadna forma przyciagniecia glosow nie moze byc zaniedbana. Nie ma wiekszego doraznego celu dla szeroko rozumianej opozycji! Wszystkie rece na poklad! Zacznijcie dzialac, a my, uczciwi demokraci, udzielimy wszelkiego mozliwego wsparcia.
 • 2017-10-02 15:19 | Agapka

  Re:Katalonia zasługuje na referendum. Dlaczego władze Hiszpanii chcą je zablokować?

  Tutaj, niestety, mój ulubiony pan redaktor Szostkiewicz pojechał z tolerancją za daleko! Przykro powiedzieć, ale w tej sprawie Katalończycy pokazali brzydkie cechy charakteru: egoizm, pazerność i nacjonalizm w najgorszej wersji. No i krótką pamięć oraz brak wyobraźni. Zachowali się jak małe dzieci buntujące się przeciwko surowym rodzicom. Z czego biorą się krwawe konflikty i skąd rodzi się agresja i nieufność między narodami? Przykład Katalonii pokazuje te źródła jak na dłoni. Boże, uchowaj nas od takich zachowań!
 • 2017-10-05 00:21 | Agapka

  Jaki organizm żyje na świecie najdłużej?

  Turystów planujących podróż na Sardynię zachęcam do obejrzenia najstarszego drzewa oliwkowego na świecie, o nazwie Patriarcha. Jego wiek określa się na ok. 4000 lat Jest o imponujących rozmiarach:obwód pnia liczy kilkanaście metrów!Do miejsca w którym rośnie można dojechać kolejka wąskotorowa z Palau, na północy wyspy.
 • 2017-10-05 00:21 | Agapka

  Najstarsza oliwka

  Turystów planujących podróż na Sardynię zachęcam do obejrzenia najstarszego drzewa oliwkowego na świecie, o nazwie Patriarcha. Jego wiek określa się na ok. 4000 lat Jest o imponujących rozmiarach:obwód pnia liczy kilkanaście metrów!Do miejsca w którym rośnie można dojechać kolejka wąskotorowa z Palau, na północy wyspy.