Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(2)
Komentarze użytkownika: Motyle
  • 2017-05-22 09:48 | Motyle

    Re:Książka potrzebuje redaktora

    Szanowna Pani Redaktor, z ogromną wdzięcznością przeczytałem Pani tekst. Piszę jako czytelnik; brak należytej redakcji wielu współczesnych publikacji odczuwam dotkliwie. W przypadku tekstów w dziennikach brak czujnego redaktorskiego oka jest wręcz nieznośny. Co ciekawe w licznych zagranicznych redakcjach (mam dostęp do źródeł anglo- i niemieckojęzycznych) nie jest to aż takim utrapieniem. Zdecydowanie podpisuję się pod pointą Pani artykułu. Serdecznie pozdrawiam! Łączę pozdrowienia dla Pani Redaktor, która przede mną komentowała artykuł!
  • 2017-11-21 10:02 | Motyle

    Re:Zduszenia Trójki nigdy PiS-owi nie daruję

    Bardzo cenne, piękne trójkowe świadectwo. Dziękuję. PS: "Nawet komunistom taki pomysł nie przyszedł do głowy." Myślę, że to symptomatyczne dla obozu IV RP.