Wyszukaj na forum

Forum

Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(2)
Komentarze użytkownika: amartyn
  • 2016-09-11 19:16 | amartyn

Re:W których krajach gejom żyje się najlepiej – a gdzie najgorzej

Panie "jakowalski", takimi samymi bredniami faszerowal ludzkosc faszyzm. Zydzi, Slowianie, Cyganie, no i oczywiscie homoseksualisci,to odpadek ewolucji, cos gorszego co powinno byc zgladzone. Kontynujac ten kretynski tok myslenia (a raczej brak takowego) pan jako odpad (PolaK = Slowianin) rownz powinien przestac zasmiecac przestrzen spoleczna ludzi wybranych i zgodzic sie na unicestwienie. W najlepszym przypadku pogodzic sie z losem czlowieka gorszej kategori.
  • 2019-01-27 20:34 | amartyn

Re:Kościół wobec nienawiści

Lubie Polityke ale pana Szostakiewicza opinie raczej juz nie. Drazni mnie wmawiania nam ze nasze czlowieczenstwo jest uwarunkowane jakimis chrzescijanskimi bredniami i wiara w cos tam. Jestem czlowiekiem przyzwoitym nie dlatego ze kompletnie hipokrytyczna instytucja czy makabryczna ksiazeczka kaza mi kochac blizniego ale dlatego ze jako istota czujaca empatie jest to dla mnie rzecza naturalna. Artykul niby wymierzony w dostojnikow kosciola ale jednak w jakis sposob legitymizujący ten skompromotowany przezytek.