Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(2)
Komentarze użytkownika: s.nowacki1988
  • 2014-08-07 12:06 | s.nowacki1988

Re:Polska szkoła źle uczy języków

Wg mnie polskie niektóre szkoły językowe prowadzone są na bardzo wysokim poziomie. Firmy, które zakładają takie szkoły dbają o swój wizerunek. Jeżeli miałbym polecić coś z polskich szkół językowych bardzo fajny program ma British School w Warszawie i w całej Polsce. Niestety trzeba płacić, ale takie inwestycje zawsze się zwracają z nawiązką. http://www.bs-ict.pl
  • 2014-08-07 12:12 | s.nowacki1988

Re:Powrót do Wieży Babel?

Ja polecam szkołę językową [link=http://www.bs-ict.pl]British School[/link] dla każdego, również dla firm. Szkoły prężnie powstają w Warszawie jak i całej Polsce. Warto uczyć się angielskiego. Pracuję obecnie w firmie i bardzo mi się przydaje w życiu codziennym. Ponadto coraz więcej Polaków decyduje się na emigrację, gdzie niezbędnym jest znajomość języka obcego.