Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(8)
Komentarze użytkownika: Bibilijny
  • 2018-02-06 14:19 | Bibilijny

Re:List dyplomatów w obronie polskiej racji stanu

Aspiryna : może i reprezentują siebie jak i każdy prywatnie tylko siebie , podobnie jak ja ale nic dodać nic ująć , jako podatnicy oceniamy wszystkich po wypracowanych owocach
  • 2018-02-06 14:53 | Bibilijny

Re:W Polsce obudził się upiór antysemityzmu

Warto aby się trochę opanować i nie pisać bzdur szkalujących Polskę. Można pisać o marcu 1968 co się chce ja widziałem i przeżyłem . Polska była niczym innym jak ruską gubernią i wiadomo bez komentarzy kto po 1945 umacniał i budował te bolszewie w PRL a pokłosie to marzec kiedy budowniczowie bolszewia wyjeżdżali w różnych okolicznościach, wyjeżdżali z systemu którzy sami zbudowali i który umacniali kierując aparatem UB oraz innymi ważnymi organami władzy. Dzisiaj mają pomnik czy tez swoje miejsce w historii żydów w swoim muzeum jako dworzec gdański . Jaką rolę odegrał historycznie marzec 1968r. moim zdaniem żadną rolę nie odegrał oprócz dalszego plucia na Polskę i wywołana histerię antysemityzmu. Ci co chcieli to wyjechali , ci co nie chcieli to nie wyjechali i mają sie dobrze i są szanowani, ci co wyjechali najczęściej powrócili wedle przysłowia ,że w domu najlepiej.
  • 2018-02-09 23:29 | Bibilijny

Re:Po co nam kolejny pomnik smoleński? Mieszkańcy o decyzji wojewody

Wedle Kaczyńskiego Jarosława dochodziliśmy do prawdy smoleńskiej wiele lat, miesięcznice miały podbudować te dążenia jak i prace komisji smoleńskiej , nie pamiętam tych komisji ale co jakiś czas były jakieś rewelacje, których nikt przy zdrowych zmysłach nie brał poważnie. Ale wybuchła jedna rewelacja jak chyba przewodniczący komisji odsiedział swoje dolary i dał nogę z powrotem do USA wiedząc od dawna ,że to wszystko lipa. Nie wiem jaki jest sens budowania tego pomnika sam pochówek na Wawelu podzielił Polskę, być może brat Jarosław też się zgadza na taki swój pochówek ale chyba nie za życia. Budowanie następnego symbolu by dalej szerzyć różnicę jest absurdem dalej ziejącym nienawiścią ale też bezradnością wobec głupawych pomysłów. Nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na szkolnictwo teraz gdy poziom zjeżdża w dół po balustradzie bez trzymanki.
  • 2018-02-20 13:28 | Bibilijny

Re:Oświadczenie organizacji żydowskich: Nie czujemy się w Polsce bezpiecznie

Nie powinni tego pisać , sami tworzą sztuczna burzę. Ile w końcu tych żydów w Polsce jest , małą garstka, reszta to może jakie przechrzty ? Ale cóż w tle jest teraz mega interes , nie cofną się przed niczym, nawet jak będzie jakiś dialog to tylko przycichnie, kompromisu nie będzie bo być nie może, to inna cywilizacja. Polska jest krajem chrześcijańskim , gdzie nie ma praw trybalnych , nie ma odpowiedzialności zbiorowej za czyny niegodne popełnione przez jednostki podczas gdy u żydów niestety to jest i jak popełnili zbrodnie to będą robić wszystko by to wybielić. Tak na marginesie : np. dezercje z armii Andersa w Palestynie było dla nich "normalne" i "naturalne". Kompromisu nie będzie bo być nie może , chcą nam narzucić cywilizację która jest nam obca nie tylko w Polsce. Nie zrobia tego w Niemczech ani w Rosji bo są za słabi ale potrzebują na gwałt pieniędzy. I tu jest duża okazja by zrobić przekręt na holocauście.
  • 2018-03-06 22:54 | Bibilijny

Re:Spór w Senacie o uchwały w sprawie Marca. Poszło m.in. o Michnika

1. Nikt nikogo nie wyrzucał , mogli zostać i pracować jak i inni lecz ambicje wzięły górę nad intelektem co się potwierdziło ,że pracując po wyjeżdzie na Zachodzie wielu pracowało fizycznie w fabrykach albo nie mogli znależć swojego miejsca w sztuce i chcieli wrócic jak np. Aleksander Ford , w końcu popełnił samobójstwo. 2. Najprostszą sprawę będzie jak senat RP noe będzie podejmował żadnej ustawy bo marzec 68' w Polsce do niczego się nie przysłużył oprócz zamieszania i tzw. bicia piany.
  • 2018-03-07 00:32 | Bibilijny

Re:Stosunki z Waszyngtonem zmieniły się bezpowrotnie. Trafiliśmy do niższej ligi

Trudno uwierzyć ,że jest jakaś liga jak się nie jest jednomyślnym w idiotyzmach o których piszą wydawałoby się poważne gazety. Zastanawia mni jednak czy polski rząd nie powinien zrewidować jak najszybciej swojej polityki opierając się na bardziej wiarygodnych sprzeymierzećach,bo w tych co mamy to jeszcze brakuje murzyna w roli ninja.
  • 2018-03-08 22:20 | Bibilijny

Re:Opowieści marcowe. Jeden został w Polsce, drugi wyjechał

Wielu marca 68' nie , byli wtedy dziećmi. Sam nie wiem JAK TO OCENIAC, RZECZYWIŚCIE BYŁA NAGONKA W GAZETACH , był nawet taki dowcip - 'przyjmę każdą posadę po syjoniści'. Wszyscy praktycznie żydzie stali się podejrzani o syjonizm. Dla mnie to podejrzenie to nic złego, przecież Polacy w USA nie mogą być oskarżani o polonizm bo kochają swoja ojczyznę. Można tak w nieskończoność. Fakt jest jeszcze jeden wielu wyjeżdżać wcale nie musiało. To co było wtedy to świat a szczególnie Europa wchodziła z zapaści po zniszczeniach wojennych, ludzie żyli znacznie lepiej aniżeli w guberniach bolszewia , o ile było to jeszcze mało widoczne w latach 50-tcy to było już jaskrawe w latach 60 tych ubiegłego wieku> Nie tylko żydzie chcieli wyjechać , jeżeli bo stworzono taką możliwość Polakom to wtedy razem z nimi wyjechało by pół Polski. Ten inny świat , ten brak kolejek w sklepach , po prostu życie było znacznie łatwiejsze. Polacy wyjeżdżającym żydom zazdrościli tego wyjazdu tego nowego wyzwania i pozbycia się jarzma bolszewia, gdzie jeden bał sie drugiego , bo jeden drugiego czasami nawet potrafił zakapować. Czy był antysemityzm , w Polakach ne wiem , może wśród ciemnoty jakiś tam był. Ale na pewno była właśnie zazdrość, że stali się często lepszymi ludźmi, albo przynajmniej mieli lepsze perspektywy . A reszta to bicie piany i dialektyka. Nie wiem czy w aktualnym sytuacji taki marzec 68' mógłby mieć miejsce . Na pewno nie a antysemityzm ? Nie wiem o jakim antysemityzmie się mów skoro żydów w Polsce praktycznie nie ma, może jest jakoś grupa konwertytów itd. ale co to ma wspólnego z hasłami czy burzy IPN. żądne państwo czy naród pluć na siebie nie pozwoli ale jestem świadkami zawładnięcia naszej historii tj. budowania bohaterów im dalej od wojny tym więcej herosów. W Polsce mieszkało niegdyś 3/4 żydów , dzięki Polsce naród ten sie uratował, przepędzany i poniewierany z państwa do państwa. Ale to wszystko znamy, jeżeli chcemy coś polepszyć to na pewno więcej szacunku i tolerancji i tyle. Dalsze plucie na Polskę na pewno w tym nie pomoże. Ale wszyscy doskonale wiedzą po co to sie dzieje tak czy inaczej i ta nagonka a za tym kryje się mega interes oparty na przekręcie.
  • 2018-03-18 21:18 | Bibilijny

Re:Trwa chłodna wojna wypowiedziana przez Putina Zachodowi

Sledztwo się nie zakończyło, sprawców nie złapano a wszyscy wiedza a najlepiej media w Polsce , ze za tym stoi Putin. Wszystko jednak zmierza najpierw do bałaganu a potem do nieuchronnej konfrontacji , bo mało prawdopodobne jest aby Rosjanie to zrobili teraz tuz przed MŚ w piłce nożnej chyba że Putin ma wrogów u siebie którzy próbują go wysadzić z siodła.