Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(3)
Komentarze użytkownika: tadeo.53
  • 2015-02-18 14:30 | tadeo.53

Re:Trudne relacje polsko-rosyjskie

Niema co komentować ,można tylko poprzeć w całości.
  • 2015-04-16 18:28 | tadeo.53

Re:Dlaczego tak wielu Polaków nie angażuje się w politykę

Odpowiedź jest prosta. Nie mamy źadnego wpływu na to co zrobią nasi wybrancy.Dodatkowo w naszym systemie wyborczym zostają wybrani Ci których nie chcemy wybrać.Głosuję od 25 lat na SLD i jeśli teraz po jesiennych wyborach SLD nie wejdzie do Sejmu to nie będę miał na kogo głosować. SLD ma problem z obietnicami wyborczymi gdyź nie może obiecać więcej niź PO , PiS, gdyż nie chce dawać obietnic bez możliwości ich spełnienia.Nikt nie rozliczył PO iPiS z ich obietnic a na obiecali bardzo duźo.
  • 2015-05-10 09:54 | tadeo.53

Re:Żakowski apeluje: Głosuj, ale nie na złość i nie dla żartu

Jest Pan jednym z moich ulubionych dziennikarzy,lecz nie mogę zgodzić się z pańskim apelem.Rozumiem potrzebę wyboru Prezydenta bo istnieje taki urząd.Może należałoby zastanowić się nad likwidacją tego zbędnego tworu który służy tylko stworzeniu kilkuset dobrze płatnych miejsc pracy,pracy która nie tworzy żadnej wartości oprócz ton papieru.Z tymi uprawnieniami ten urząd jest zbędny podobnie jak Senat.Jak mogę traktować poważnie Państwo w którym urzędnicy mając moje wszystkie dokumenty dotyczące moich przepracowanych lat,nie żądając żadnych dodatkowych wyjaśnień,decyzję o nie przyznaniu mi renty z tytułu czasowej niezdolnaści do pracy podejmowali siedem miesięcy chociaż znając przepisy wiedzieli że decyzja będzie odmowną.Pan apeluje bym z tego Państwa nie żartował.Z Państwa które mnie mającego 63 lata klęczącego się na Parkinsona,cukrzycę nadciśnienie,