Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(2)
Komentarze użytkownika: freebird
  • 2016-01-14 10:46 | freebird

    Re:Amerykański zachwyt nad „Marsjaninem” dowodem naiwności

    "...w świecie bez kobiet." - ta wersja bylaby mniej ciekawa :)
  • 2016-04-07 18:53 | freebird

    Re:PiS cofa „dobrą zmianę” w Puszczy Białowieskiej

    O święta naiwności! To kolejna manipulacja i kłamstwo wylewające się z rządowego pisuaru - proszę poczytać co pisze o tym Wajrak na fb: "Uwielbiam gdy ministerstwo środowiska plus ich wierne leśniki wpadają we własne sidła. Właśnie NGOsy dotarły do zarządzanie Dyrektora Generalnego LP z uroczą mapką na której widać, co obejmą te słynne "pow. referencyjne ministra Szyszk gdzie będzie ochrona" i ile drzewostanów mających ponad sto lat czyli jak najbardziej naturalnych znajduje się poza jakąkolwiek ochroną (dotychczas chronione były na podstawie Planu Urządzania Lasu). To o nie toczy się gra i do w nie chcą wejść chłopcy z piłami. Mam nadzieję, że na podstawie takich materiałów Komisja Europejska ich wypatroszy, bo na otrzeźwienie rządzących nie liczę. I jeszcze mały edit. Na stronach LP jest podobna mapka, ale już nie zobaczycie na niej gdzie są drzewostany mające ponad 100 lat." Tekst i owa mapka do znalezienia na jego profilu na fb.