Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(7)
Komentarze użytkownika: js2015
 • 2015-04-01 12:16 | js2015

  Re:Żakowski: Czeka nas religijne przesilenie i epidemia radykalnego chrześcijaństwa

  Jeżeli prawdą jest to co słychać i co piszą na ten temat to jest to, moim zdaniem, wypowiedzenie Polsce konkordatu zawartego między państwem a kościołem. Domagam się , jako obywatel tego kraju, aby moje państwo podjęło stosowne kroki prawne aby wyrugować z polskiego życia publicznego wpływy przedstawicieli obcego państwa reprezentujących kościół katolicki na życie społeczne i prawne Polski.
 • 2015-06-26 21:03 | js2015

  Re:Ustawa o Trybunale Konstytucyjnym przegłosowana, posłowie na złość prawnikom

  I to jest najlepszy przykład jak zdegenerowała się partia o nazwie PO, już dawno nieobywatelska. Partia władzy, która głosiła, że będzie sprawowała rządy dla dobra obywateli RP w sposób transparenty w rzeczywistości robi wszystko aby utrzymać się przy władzy i korycie imając się wszelkich, często nieczystych, chwytów. Z ludźmi stanowiącymi państwo polskie przez większą część rządów w ogóle nie liczyła się, a teraz jak wybory to "obiecanki cacanki". Mam nadzieję, że nowa władza, jaka by nie była, posprząta po PO, powsadza wszystkich umoczonych tam gdzie ich miejsce i uchwali nowe prawo zabezpieczające przed degenerowaniem się jednostek poprzez totalne ograniczenie ilości kadencji dla władz wszelakiego szczebla na wójtach w gminach kończąc.
 • 2015-08-25 22:22 | js2015

  Marcin D. zatrzymany przez CBA

  A może należałoby wrócić do sprawy szybkiego ułaskawienia skazanego przestępcy przez prezydenta L Kaczyńskiego na wniosek Dubienieckiego. Sprawę podobno prowadził bardzo sprawnie, szybko i z powodzeniem obecny prezydent Duda. Okoliczności i papiery związane ze sprawą ponoć, jak podawała prasa, zaginęły a sprawy oczywiście nie pamięta bo ...?
 • 2015-08-25 22:22 | js2015

  A może to recydywa

  A może należałoby wrócić do sprawy szybkiego ułaskawienia skazanego przestępcy przez prezydenta L Kaczyńskiego na wniosek Dubienieckiego. Sprawę podobno prowadził bardzo sprawnie, szybko i z powodzeniem obecny prezydent Duda. Okoliczności i papiery związane ze sprawą ponoć, jak podawała prasa, zaginęły a sprawy oczywiście nie pamięta bo ...?
 • 2015-09-04 21:13 | js2015

  Re:Nie będzie referendum, którego chciał prezydent Duda

  I słusznie. Niech się ten kłamczuszek odważy sam podejmować decyzję z pełną odpowiedzialnością za nie, a nie próbować cudzymi rękami załatwiać własne interesy. Obiecanki cacanki a głupiemu radość to hasło realizowane po wyborach.
 • 2017-03-18 19:07 | js2015

  Re:List do dziennikarzy i opinii publicznej Niemiec

  Pal licho najbliższą perspektywę budżetową UE bo sądzę, że PiSowski rząd już wkalkulował straty, które z wlasnej kieszeni pokryje każdy Polak czy tego chce czy nie. Natomiast jako obywatel RP mam nadzieję, że Rząd Niemiecki a także obywatele Niemiec nie pójdą za przykladem części, mniejszej mam nadzieję, polskich obywateli chorych z nienawiści do "wszystkiego co obce" i nie zechcą odpowiedzieć retorsjami ekonomicznymi w odniesieniu do Polski i Polaków. Przecież rząd PiSowski doskonale wie, że ekonomika Polski w bardzo dużej mierze opiera się na wymianie ekonomicznej z Niemcami i bez tej wspólpracy oba kraje stracą, ale znacząco więcej Polska.
 • 2017-10-15 16:29 | js2015

  Re:Cezary Pazura – moralny drogowskaz i samozwańczy ambasador ogólnopolskiego różańca

  Najpierw garnki teraz różaniec. Czego się nie robi dla kasy i rozgłosu. Typowy katolik.