Wyszukaj na forum

Forum

Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(4)
Komentarze użytkownika: zowikt
  • 2015-09-04 21:12 | zowikt

Re:Tragedia uchodźców jest także tragedią Europy

Stawiamy pomniki pani Irenie Sendlerowej, chwalimy się ilu to Polaków zostało Sprawiedliwymi. Oni narażali życie dla ratowania innych, nam nic nie grozi, wystarczy odrobina dobrej woli i może parę groszy z sakiewki, a jednak wszędzie słyszę głośne: nieee!! Co z nas za ludzie?
  • 2015-09-04 23:18 | zowikt

Re:Tragedia uchodźców jest także tragedią Europy

Panie Jakowalski (21:33), dla przyzwoitego człowieka nie ma czegoś takiego jak "całkowicie zbędni ludzie". Ludzie to ludzie, po prostu.
  • 2018-05-22 20:30 | zowikt

Kartonik

Bawiły mnie Pana felietony, pokazywały absurdy naszej obecnej rzeczywistości w sposób, w jaki ja nie potrafiłabym. Teraz przestało mnie to bawić. Nie potrafię się uśmiechnąć, kiedy niemiłościwie nam rządzący poniżają, upokarzają tych najsłabszych z najsłabszych z nas. Nie potrafią się uśmiechnąć, kiedy marszałek senatu bredzi o zagrożeniu epidemiologicznym, kiedy posłanka bredzi o strzelnicach dla niepełnosprawnych czy o ławeczkach "patriotycznych" dla nich. Oni proszą o tak niewiele, o głupie 500 złotych, które posłance nie wystarczyłoby pewnie na nową torebkę, a marszałkowi na krawat, a im pomogłoby przetrwać. Smutne to.
  • 2018-05-22 20:30 | zowikt

Smutne to

Bawiły mnie Pana felietony, pokazywały absurdy naszej obecnej rzeczywistości w sposób, w jaki ja nie potrafiłabym. Teraz przestało mnie to bawić. Nie potrafię się uśmiechnąć, kiedy niemiłościwie nam rządzący poniżają, upokarzają tych najsłabszych z najsłabszych z nas. Nie potrafią się uśmiechnąć, kiedy marszałek senatu bredzi o zagrożeniu epidemiologicznym, kiedy posłanka bredzi o strzelnicach dla niepełnosprawnych czy o ławeczkach "patriotycznych" dla nich. Oni proszą o tak niewiele, o głupie 500 złotych, które posłance nie wystarczyłoby pewnie na nową torebkę, a marszałkowi na krawat, a im pomogłoby przetrwać. Smutne to.