Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(9)
Komentarze użytkownika: awior
  • 2015-04-19 15:45 | awior

Re:Kanye West, raper i producent hiphopowy, najbardziej wpływową postacią wg „Time’a”. Co to oznacza?

To oznacza, ze jestem dzikusem, gluchym, slepym i analfabeta, bo nie ma najmniejszego wplywu ani znaczenia dla mnie ten czarnoskory artysta. Rozwoj internetu, fejsy, twittery sprawia, ze plytkosc, kabotynstwo i autokreacja roznej masci idiotow swieci tryumfy. Mam przekonanie, ze przewaznie wsrod im podobnych, co sprawia, ze srednia wazona idoty do reszty spoleczenstwa jest bardzo wysoka.
  • 2015-04-19 16:28 | awior

Pierszy krok, to

zainstalowanie nadajnikow przekazujacych pozycje samolotu i wysokosc, na ktorej sie znajduje. Linie lotnicze podniosly krzyk (po zniknieciu samolotu malezyjskiego w ub. roku), ze to drogie. To bardzo proste i tanie, oczywiscie ingerencja pilotow w prace takiego nadajnika nie moze byc mozliwa. To tez bardzo proste. Gdy cos sie bedzie zlego dzialo, bedzie zawsze ten cien szansy - negocjacje (wiem,wiem, ze nie po to oszolomy porywaja, by negocjowac) Drugim krokiem, ktorego logika wyniknie z pierwszego, to jednak stworzenie mozliwosci odbierania pilotom kontroli nad samolotem przez sluzby naziemne. I tutaj pojawiaja sie sprawy, jak np. przejecie przez terrorystow takiego osrodka. To tez do obejscia, bo mozna ustanowic, ze dwa, czy trzy osrodki beda takie dzialania prowadzic w sensie, ze jeden prowadzi ale dwa pozostale musza dopisac sie do algorytmu, ktory takowe dzialanie umozliwi.
  • 2017-08-20 20:18 | awior

Re:Widok z okna

kowalski nie rozumie, że opisywanie świata jest literaturą. Według niego to jest raport sporządzony dla pracodawcy. (Celowo używam celownika...)
  • 2017-10-01 20:04 | awior

Re:Katalonia zasługuje na referendum. Dlaczego władze Hiszpanii chcą je zablokować?

Tworzenie nowych państw w obecnym kształcie UE zawsze mi śmierdziało nacjonalizmem. Tak w Szkocji , jak i Katalonii program domagających się jest baardzo podobny. W moim przekonaniu, są to cyniczni cwaniacy, którzy na wzbudzeniu, wmówieniu zwykłym ludziom tęsknot o własnym państwie chcą uzyskać możliwość rządzenia li tylko dla własnego interesu. Procesy te trwały przecież całkiem długie lata, tak w Szkocji, jak i Katalonii. Tak długo tłukli te swoje obrzydliwe , cyniczne dyrdymały, że w ich efekcie doszło w Szkocji do legalnego referendum, bo w tamtejszym porządku, UK, prawnym było możliwe. W Katalonii referendum nie żadnego umocowania prawnego, bo tak stanowi konstytucja Hiszpanii. Regiony hiszpańskie same tę konstytucję tworzyły i zatwierdzały. Fakt, ubolewam nad rozwiązaniami, jakie obrał rząd.One faktycznie ostro polaryzują ocenę sytuacji i to u obu stron. Kacapski, nigdy umarły, Mordor zaciera ręce jeszcze mocniej , bo i tak ma dzięki Orbanom i Pis-ierstwu z czego się cieszyć. Dodam tylko ,że mniejszości narodowe i regiony mają w UE bardzo duże możliwości poprawiania swojego statusu, zaznaczania swej odrębności, itd.
  • 2017-10-02 18:20 | awior

Re:Katalonia zasługuje na referendum. Dlaczego władze Hiszpanii chcą je zablokować?

@ tuciu Proszę Cię , byś nie wmawiał mi czegoś czego nie napisałem i, by być zupełnie szczerym, nigdy nawet nie pomyślałem. Skromnie sugeruję ponowne, uważne i ze zrozumieniem, przeczytanie mego skromnego i chyba merytorycznego wpisu.
  • 2017-10-02 19:05 | awior

@jakowalski Dużo cytujesz, potem mały, własny komentarz dołączasz. Fragment o podziale Jugosławii jest niebywały. Jugosławia istniała w takim kształcie dopóki żył Josip ''Bros'' Tito, który był dość niezależny wobec Moskwy. Za to UE dawała Jugosłowianom możliwość pracy. Mieli tak, jak my dzisiaj. Po śmierci Tito Serbowie i Chorwaci OD RAZU wzięli się za łby. Potem Serbowie z Bośnią i Hercegowiną, bo tam jest melanż prawosławno - islamski. Wydajesz mi się być starym forumowiczem "Polityki", który powinien znać i rozumieć te i inne sprawy dobrze. Gdzie tu UE wymuszała podział? Przecież najpierw musieli ich trochę zlać, by się nie pozabijali nawzajem a potem rozdzielać niebieskimi hełmami! Strasznym błędem UE i NATO było, że zrobili to tak późno! Zradykalizowałeś się? (Radykalizacja dla mnie, to wyrzeczenie się własnego myślenia na rzecz prostych i jedynie słusznych wykładni tłumaczących wszystkie zjawiska, procesy, jakie dzieją się wszędzie we współczesnym świecie.)
  • 2018-02-10 21:18 | awior

igrzyska zimowe 2018

Uważam, że konkurs można było przerwać. Do konkursu na dużej skoczni pozostały chyba ze trzy dni. Chociażby te derki okrywające cofanych zawodników były tragiczne. Zmienna wiatru - do przyjęcia tylko pod takim warunkiem, że jutro i pojutrze mogłoby być tylko gorzej. to czytajmy prognozy dla Pjongczangu na najbliższe dni i co z nich możemy wywnioskować?
  • 2018-02-10 21:21 | awior

igrzyska zimowe 2018

Uważam, że konkurs można było przerwać. Do konkursu na dużej skoczni pozostały chyba ze trzy dni. Chociażby te derki okrywające cofanych zawodników były tragiczne. Zmienna wiatru - do przyjęcia tylko pod takim warunkiem, że jutro i pojutrze mogłoby być tylko gorzej. to czytajmy prognozy dla Pjongczangu na najbliższe dni i co z nich możemy wywnioskować?
  • 2019-01-31 17:57 | awior

Re:Robert Gwiazdowski wchodzi do polityki

Proponuje Panu Gwiazdowskiemu pseudonim: Kuko. Roberto KuKo Gwiazdowski. Już wyjasniam znaczenie: Kuko, znaczy Kulturalny Korwin.