Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: Muchor
  • 2015-12-04 17:37 | Muchor

    Re:„The Economist”: Polska nowym utrapieniem Europy

    Trochę się kompromitujesz wysuwając argument o braku podpisu... W Economiście nigdy nie podpisuje się indywidualnych artykułów, całość autoryzuje redakcja. Chociaż to do Ciebie pewnie nie dotrze, ale jest to tygodnik opinii o takiej reputacji, że drugiego takiego na całym świecie nie ma. Można podejrzewać, że napisał to Edward Lucas - bo on się specjalizuje w naszej części Europy, ale nie jest to rzeczywiście pewnik. Sęk w tym, że wszystko to co tam pisze jest dobrze uargumentowane. I dlatego kupują go i czytają bardzo różni ludzie na całym globie - jakoś wolą czytać The Economist aniżeli to, co napiszą Set1 czy zynek.