Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(2)
Komentarze użytkownika: JablonskiJan
  • 2015-05-30 12:56 | JablonskiJan

    Re:Prezes PiS chce podległości rządu wobec prezydenta. To bezprawna i niebezpieczna zabawa

    Strach sie bać - normalnie !!! Demokracja czyli Demos kratos -Władza ludu !!! Utopia znalazła podatny grunt w Polsce jak nigdy , chyba nawet starożytni Grecy nie wierzyli, ze moze sie tak gdzieś udać to utopijne założenie .... a jednak sie udaje Nastał wiek ciemny ( 1100-800 p.n.e. ) po nim przypominam był Okres archaiczny ( do 479 p.n.e. ) !!! Swiat widac kołem sie toczy - niestety !!! 2500 lat potem w Polsce sytuacja modelowa. Nie możliwe ? a jednak !!! Tylko wtedy nie wiedziano jeszcze o istnieniu dobrych testów psychiatrycznych dla ludowych władców , a jak sie dowiedziano i zaczęto badać to nastał czas WOLNOSCI gospodarczej Ale spokojnie to tylko 2500 lat i znowu wyjdziemy na prostą tam gdzie sa dzis potęgi gospodarcze swiata Cierpliwości szybko minie , w skali swiata to milisekunda Hahahaha Taki mały Quiz ! LUD sprawuje/wybiera władze , a kto sprawuje władze nad umysłem i decyzjami ludu ? Trolle internetowe Ministerstwa Prawdy ? A moze ??? Czekam na odpowiedzi :-))
  • 2015-06-13 14:49 | JablonskiJan

    Re:Polityką rządzą dziś emocje, panuje moda na wkurzenie

    Ciekawe co bedzie następnym kotletem ktory rzucony ludowi lud pożre z fanatyczna radością i oblakanczym skowytem