Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(2)
Komentarze użytkownika: Tmssn
  • 2015-09-18 16:14 | Tmssn

    Re:Polska szkoła źle uczy języków

    Nie trzeba patrzeć tak daleko. Wystarczy pojechać do Niemiec. To ciekawe, że Niemcy po angielsku radzą sobie bardzo dobrze. Ale ich poziom matury z tego języka jest dużo wyższy niż w Polsce. A Holandia? Holendrzy na uniwersytetach mają (dużą) część zajęć po angielsku, oprócz tego przychodzi im czytać literaturą dodatkową w innych językach, niemieckim lub włoskim czy francuskim. W Polsce to nie przejdzie. Uniwersytety na tyle obniżyły loty, że nawet o tym nie pomyślą (a nota bene lektoraty na studiach to jest dopiero śmiech na sali).
  • 2015-11-18 14:14 | Tmssn

    Re:Pierwsze dni nowej władzy: grubo powyżej oczekiwań!

    Jak już się wytyka błędy językowe innym, to warto zacząć od siebie. Punkt 8, czasownik "wykluczać" rządzi biernikiem, a więc (kogo? co?) "opozycyjne PSL".