Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(2)
Komentarze użytkownika: adobo
  • 2015-08-01 19:39 | adobo

    Re:Prof. Jan Woleński: Trzeba utemperować poczynania duchownych względem władz RP

    Ty żartujesz, czy mówisz poważnie? Czy Pan Prezydent Komorowski powiedział, że nie zgadza się z doktryną KK? A może nie wiesz, że Prezydent Polski ma w tym kraju ludzi, którzy niekoniecznie są katolikami?? Mieszanie polityki z Kościołem to już chyba tylko polska domena... i ciągłe wypominanie, że Prezydent powinien, a jeśli nie robi tego co powinien, co wyłuskałeś mu co go czeka i jaki ma wybór.... Bóg dał człowiekowi wolną wolę.... i osąd tego co zrobi z ze swoim życiem sam osądzi... Poczytaj Pismo Święte, to zrozumiesz... Nie Ty ani żaden biskup nie ma prawa wymuszać postępowania człowieka i nie Tobie ani biskupom nic do tego... Chyba, że jesteście Bogiem... No to przeczytaj dokładnie I Przykazanie... a już wiesz, gdzie utkwiłeś ze swoim wywodem.. Ludzie, wzorując się na Dekalogu sformułowali prawo. Jest ono, jakie jest... grzeszne, bo nie ma ludzi bez grzechu (może TY jesteś, skoro pouczasz - grzech pychy człowieczku)... Kościół może stosować różne kary... ale nie Tobie o tym decydować... Polski Kościół jeszcze NIKOGO (mimo gróźb jakie sieje) nie ekskomunikował... Jest zbyt tchórzliwy i zależny od KASY, którą wyciąga szantażem od kolejnych rządów. Czekam na rząd, który powie BASTA.... i poczeka na ekskomunikę.... Wtedy pogadamy.... Bo dzisiaj to piszesz, piszesz i cieszysz się, jaki mądry jesteś...
  • 2015-08-31 22:02 | adobo

    Re:Prezydent Duda zapomniał o zasłużonych dla Solidarności

    W tym roku zapomniał o Prezydencie Wałęsie.... to preludium tego, co szykuje w przyszłym roku PiS jak dojdzie do władzy, gdy po raz kolejny triumfalnie ogłosi, że strajkami kierowali bracia Kaczyńscy....