Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(16)
Komentarze użytkownika: tow.PiSodajew
 • 2015-08-15 14:59 | tow.PiSodajew

  Re:Polska najbardziej antyrosyjskim krajem na świecie

  Polskie media zgodnie i usilnie nad tym pracuja i jest sukces ! Mozemy amerykanskiemu panu zameldowac ze u nas nawet dzieci nie lubia Rosji . Kochaja za to USA bo nikt im nie mowi ze USA jest be. A jest be i to o wiele bardziej niz Rosja. To USA rzucala na cylili bomby atomowe i napalm. USA zniszczyla infrastrukture ekonomiczna Iraku, Libii i Syrii a teraz uczone glowy w Europie zastanawiaja sie skad tylu uchodzcow nagle sie pojawilo. Dzieciom mozna powiedziec ze Putin zawinil ale sa jeszcze dorosli. Dla tych robi badania Global Research...
 • 2015-08-15 15:42 | tow.PiSodajew

  Re:Separatyści znów prowokują na Ukrainie

  Pani red. Wilczak znow szarżuje na ludzki rozum. Jeżeli chce sie pani dowiedziec co sie dzieje na Ukrainie niech pani poczyta posty pod swoim tekstem za ktory wziela pani pieniadze. Na Majdanie nieznani strzelcy zastrzelili z okolicznych budynków ok 100 demonstrantów i policjantów. Jakiegokolwiek realnego dochodzenia w tej sprawie na Ukrainie brak. Podobnej techniki CIA użyło w 2002 roku w Wenezueli gdzie po zastrzeleniu kilkudziesieciu demonstrantów czasowo udało sie odsunac od władzy prezydenta Chaveza. . Zbrojny przewrót w Kijowie jest boleśnie podobny do operacji CIA aby obalić niechcianych liderów w Iranie, Chile i Wenezueli. Tak wyglądały organizowane przez CIA przewroty przeciwko irańskiemu premierowi Mohammedowi Mosaddeghowi w 1953 i chilijskiemu prezydentowi Salvatore Allende w 1973 - obaj liderzy prowadzili politykę niewygodną dla Waszyngtonu. Bardziej współczesnie był zamach stanu w Wenezueli, gdzie prezydent Chavez był chwilowo odsuniety od władzy gdy " pro i anty - Chavez demonstranci byli ostrzelani przez tajemniczych strzelców z budynków biurowych". Brzmi znajomo prawda ? Społeczność miedzynarodowa przyjeła te fakty z głebokim zrozumieniem.
 • 2015-08-21 13:00 | tow.PiSodajew

  Re:Rosyjski sąd skazał Estończyka podejrzanego o szpiegostwo

  "szefowa unijnej dyplomacji Federica Mogherini, która wezwała Rosję do natychmiastowego zwolnienia Estończyka." Rosjanie powinni wezwac na przesluchanie ta Frederice bo ona chyba zna jakies istotne fakty w tej sprawie. Inaczej jako powazna osoba nie zabierała by głosu.
 • 2015-08-31 04:23 | tow.PiSodajew

  Re:Znów lunatycy, czyli Europa i koniec Pax Americana

  Juz myślałem że to jakis polski redaktor z dusza na ramieniu zdecydował sie na napisanie odrobiny prawdy. Nic z tego Anglik. Nasi dale sa na etapie sławienia USA i plucia na Rosje. Zwrotnic jeszcze nikt im nie przestawił. Co sie dziwic, lepiej dobrze zyc z pisania klamstw niz cienko z konkretnej roboty...
 • 2015-09-28 22:01 | tow.PiSodajew

  Re:Polska nie powinna dać się Rosji wysinglować

  W Polsce nawet dzieci w przedszkolu wiedza że Rosja jest zła. Rosja bombarduje: Hiroszima, Nagasaki, Wietnam, Grenada, Dominikana, Afganistan, Irak, Jugosławia, Libia. Rosja organizuje zbrojne zamachy: Iran. Chile, Panama, Syria, Ukraina. Dokąd zmierza Rosja ? Ale ja mam 57 lat panie Ostrowski i takie bajki to nie ze mną. Mam za to bajkę dla Pana. Na arenie miedzynarodowej Zachód juz od dawna grał w "grę bez zasad" - bombardowania, sankcje, zamachy, obalanie prezydentów, sfabrykowane dowody, zachodnie trybunały karne dla nieposłusznych, medialne kampanie oczerniania - aby odebrać innym krajom, w tym Rosji, ich suwerenność a nastepnie bogactwa naturalne, które w przyszłosci beda miały decydujace znaczenie strategiczne. Rosja zrozumiała że nie moze uczciwie grac z zbrodniczym i cynicznym szachrajem i zaczeła również grac bez zasad co bardzo wzburzyło Zachód-szachraja bo tylko on może oszukiwać. Oburzony szachraj rozpoczął krucjate przeciwko Rosji.Co bedzie dalej pażiwiom, uwidzim. Co Pan na to ? Nie jesteśmy dziećmi !
 • 2015-10-01 16:22 | tow.PiSodajew

  Panie Szostkiewicz bój sie pan Boga

  Jak Bóg chce kogos ukarac rozum mu odbiera. Dotkneło to niejakiego Adama Szostkiewicza. Po roku czasu zostało zdemaskowane kłamstwo w sprawie uzycie przez wojska Asada broni chemicznej w Syrii. Broni chemicznej dostarczyła CIA a uzyli jej rebelianci zabijając ok 1000(!!!) cywilów i chcac spowodowac interwencje Wielkiego Szatana/ USA/ Oczywiście w mediach o tym teraz cicho a tyle szumu było rok temu co robi ten zbrodniarz Asad. A co na to Szostkiewicz ? Ano że Putin jest zły, no i Asad jest zbrodniczy.Odpornosc tego człowieka na rzeczywistosc ma w sobie coś heroicznego.
 • 2015-10-05 21:10 | tow.PiSodajew

  Re:Zobacz, jak się męczą Amerykanie, wymawiając nazwy polskich miast

  Amerykanie sobie radzą ! Mieszkam od 45 lat w Słupsku i nagle dowiaduję się że podsłupskie Rędzikowo nazywa się Redzikowo ! Kto i kiedy zmienił te nazwę nie wiadomo.
 • 2015-10-10 08:52 | tow.PiSodajew

  Re:10 przykazań, które powinien znać każdy mieszkaniec Rosji

  Wszystkie te 10 tez opieraja sie na prawdzie. Nie wiem w jakim wieku jest autorka ale widocznie mysli ze nazwanie oponentki "dziewcze" zastapi merytoryczna dyskusję. Dla ułatwienia podaje szkicowo jak jest indoktrynowana polska gawiedź m.in. przez takich propagandystów jak dziewczę Prus. Nie wygrywamy - przegrywamy, Stabilizacja - okupacja, Strefa stabilizacyjna - strefa okupacyjna, Terroryści - powstańcy, Społeczność międzynarodowa, koalicja, siły sprzymierzone - wasale USA, Prawda - kłamstwo, Kłamstwo - prawda, Operacja antyterrorystyczna - atak na obiekty cywilne, bloki mieszkalne, szkoły, przedszkola, place zabaw, szpitale Śmierć terrorystów - śmierć ludności cywilnej/np. w Strefie Gazy, w Autonomii Palestyńskiej, w Noworosji/, Wprowadzanie demokracji - instalowanie reżimu pro-amerykańskiego /np. Gruzja, Irak, Afganistan, Gwatemala, Ukraina/ Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości w Hadze – Międzynarodowy Trybunał do Sądzenia Wrogów USA, Enemy combatant /wrogi bojownik/ - osoba przetrzymywana w wiezieniu bezterminowo, bez postawienia zarzutów na podstawie widzimisię urzędników USA. Szantaż - domaganie się przez Rosje zaplaty za dostawe towarow lub uslug zgodnie z kontraktem, Uzasadnione zadanie zaplaty - domaganie się przez dowolny kraj swiata - oprocz Rosji, Iranu i Korei Pln - zaplaty za dostawe towarow lub uslug zgodnie z kontraktem. Zbrodnie na ludności cywilnej – walka prezydenta Assada z rebeliantami w Syrii Słuszni rebelianci w Syrii - to ci którzy maja poparcie USA Niesłuszni rebelianci w Syrii - to ci którzy nie maja poparcia USA Wolne wybory – wybory w USA, krajach Zachodu i u ich wasali /np. Gruzja, obecnie Ukraina/ Wybory sfałszowane – wybory w krajach nie będących wasalami USA i Zachodu /np. Białoruś, Rosja/
 • 2015-10-14 22:29 | tow.PiSodajew

  Re:Raport w sprawie Ukrainy: W zawieszeniu między Rosją i Zachodem

  "Kontrowersyjna decyzja o nadaniu specjalnego statusu Donbasowi wyraźnie rozbija jedność społeczeństwa, zwłaszcza w sytuacji, gdy Kijów wciąż nie odzyskał kontroli nad granicą z Rosją, " A co tu jest niby kontrowersyjnego ? Kijów próbował zajać Donbas i przejac kontrole nad granica z Rosją droga wojny ale mu sie to nie udało. No chyba nie liczy ze dostanie to teraz w prezencie droga negocjacji. Pozostaja jeszcze nie rozliczone zbrodnie jak spalenia zywcem 50 pokojowych demonstrantów w odessie czy zastrzelenie ok 100 osób na Majdanie. realnych dochodzeń w tych sprawach brak.
 • 2015-10-22 22:38 | tow.PiSodajew

  Re:WikiLeaks publikuje dane dotyczące dyrektora CIA, a dlaczego nie szefa KGB?

  Assange po prostu skompromitował USA, ich zakłamanie, brudne prowokacje, zbrodnie, fałszywa moralnosc i podwójne standardy. Cała ta akcja z rzekomo zgwałconymi szwedzkimi cichodajkami to kolejna brudna prowokacja USA. Tfu ! Przy okazji okazało sie jak bardzo niezależnymi krajami są Szwecja i Wlk. Brytania... A pan red. Ostrowki pisze to co może pisać w Polsce za pieniadze jeżeli nie chce sie przejsc do innych zajęć. Ja pisze to co mozna w Polsce pisac za darmo na forach. Póki co...
 • 2015-10-23 09:44 | tow.PiSodajew

  Rekordowe notowania dla Putina mogą tylko rosnąć

  A co moze przeciwstawic Putinowi demokratyczna opozycja wspierana przez Zachód ? Teze ze Krym nalezy sie Ukrainie ? Kazdy Rosjanin to wysmieje. Tezę że prezydent Poroszenko ma demokratyczny mandat ? Chyba nawet pani wie ze objał urzad po zbrojnym przewrocie zorganizowanym na Ukrainie przez CIA. A w Rosji to wie kazde dziecko. Tezę ze sa dobrzy terroryści popierani przez USA i źli terrorysci nie wykonujacy zalecen USA ? To juz nawet w wypranych łepetynach w Polsce sie nie chce pomiescic. I tak dalej...
 • 2015-10-23 09:44 | tow.PiSodajew

  Pani analityk Prus

  A co moze przeciwstawic Putinowi demokratyczna opozycja wspierana przez Zachód ? Teze ze Krym nalezy sie Ukrainie ? Kazdy Rosjanin to wysmieje. Tezę że prezydent Poroszenko ma demokratyczny mandat ? Chyba nawet pani wie ze objał urzad po zbrojnym przewrocie zorganizowanym na Ukrainie przez CIA. A w Rosji to wie kazde dziecko. Tezę ze sa dobrzy terroryści popierani przez USA i źli terrorysci nie wykonujacy zalecen USA ? To juz nawet w wypranych łepetynach w Polsce sie nie chce pomiescic. I tak dalej...
 • 2015-11-07 18:08 | tow.PiSodajew

  Re:Czy katastrofa w Egipcie zaszkodzi Putinowi?

  Rosja systematycznie dementuje zachodnie kłamstwa na temat rosyjskich nalotów w Syrii. Oczywiście te dementi nie przedostaja się do polskich mediów bo osłabiałyby antyrosyjski przekaz. Tydzień temu poszczególne czołowe zachodnie media, powołując się na zarejestrowane w USA Syryjsko-Amerykańskie Towarzystwo Medyczne, nie szczędziły zarzutów pod adresem Sił Lotniczo-Kosmicznych o rzekome naloty rosyjskich samolotów na szpitale w miejscowościach Al-Ejs, Al-Hader, Han-Tuman, Al-Zirba, Sarmin i Latamna. Oskarżenia były bezpodstawne, nie podano żadnych faktycznych materiałów. W charakterze rzekomych dowodów wyemitowano filmik o rzekomym zniszczeniu szpitala w miejscowości Sarmin w prowincji Idlib. Jednocześnie niektóre zachodnie media, powołując się na anonimowe źródła, twierdziły, że podczas nalotów rosyjskiego lotnictwa w tej placówce medycznej zginęło rzekomo 12 osób, a około 30 zostało rannych. Te informacje zostały zweryfikowane. Okazało się, że w rzeczywistości szpital jest tylko w Sarminie. W miejscowościach Al-Ejs, Al-Hader, Han-Tuman, Al-Zirba, Sarmin i Latamna szpitali nie ma, nie ma więc personelu medycznego. Wyemitowane ujęcia przedstawiały budowę w 2014 roku szpitala w mieście Sarmin. Na zdjęciach wyraźnie widać ten szpital, obok budynku w kształcie kopuły. Jak można się przekonać, budynek, w którym mieści się szpital, jest cały. Co więcej, ulica także nie ma żadnych uszkodzeń.
 • 2015-11-08 16:57 | tow.PiSodajew

  Re:Czy katastrofa w Egipcie zaszkodzi Putinowi?

  @scrambler O co mi chodzi ? O kłamstwa przyjacielu, które zachodnie media sączą bezustannie gawiedzi. Na razie dostepne sa w Polsce stacje Russia Today/po angielsku/ i RTR Planeta/rosyjski/. Sprawa tych szpitali została dokładnie tam przedstawiona wraz ze zdjeciami satelitarnymi. Syryjskie Obserwatorium które podaje te kłamstwa to jeden agent CIA mieszkający w Londynie. Podaje on takie bajki, które natychmiast sa nagłasniane przez swiatowe media. Powołujac sie na te media pracownicy Departamentu Stanu USA oskarzaja Rosje o zbrodnie. Pytani na konferencji prasowej o szczegóły i dowody odsyłaja dziennikarzy do mediów, które to podały i kółko sie zamyka. Rosyjskie udokumentowane (!) sprostowania sa ignorowane przez swiatowe media, które tak chetnie nagłasniaja bajki agenta CIA z Londynu który był w Syrii ostatnio 15 lat temu. Taka żenada.
 • 2015-11-26 08:48 | tow.PiSodajew

  Re:Rosyjski bombowiec zestrzelony nad Turcją. Kreml sprawdza, co może w relacjach z Zachodem

  Czy napisanie że redaktor kłamie jest naruszeniem zasad etykiety a same kłamstwa sa OK ? Kłamstwo 1: rosyjski samolot Su-24 został zestrzelony nad Syria a nie nad Turcja. Kłamstwo 2: Rosja nie narusza ani nalogowo ani w ogóle nie narusza przestrzeni powietrznej państw bałtyckich. Co do tego "nałogowego naruszania" rzecz ma sie tak: rosyjskie samoloty leca w przestrzeni miedzynarodowej. Media krzycza że to prowokacja i jakies państwo poderwało swoje mysliwce aby Ruskich przegonic. Ma to stworzyc u gawiedzi wrażenie że Ruscy naruszyli czyjaś przestrzeń powietrzną co jednak nie jest wprost napisane. Ale gawiedzi zasugerowano że naruszyli. Wiem to dobrze dyskutujac ze znajomymi, którzy sa przekonani o tych naruszeniech i gdy pokazuje im te artykuły sa zdziwieni ze nic takiego tam nie ma, Dali sie złapać na słowo "prowokacja" i "poderwanie mysliwców".
 • 2016-08-10 13:05 | tow.PiSodajew

  Re:W Donbasie wciąż giną ludzie

  Byłem pewien że w artykule bedzie teza że Płotnicki padł ofiara prowokacji Rosji. Pamietam jak nasze media z powaga pisały że separatysci /wtedy to byli terrorysci/ ostrzeliwuja własne bloki mieszkalne i przedszkola do których chodza ich dzieci. Słów brak po prostu.