Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: azertylast
  • 2015-08-17 20:14 | azertylast

    Re:Sprawdź, gdzie najmłodsi piesi mogą czuć się bezpiecznie – a gdzie nie

    Przy tego typu artykułach zawsze mnie przeraża jednostronne spojrzenie na sprawę. Nikt nie zwróci uwagę że duża cześć tych wypadków jest winą bezmyślnego i nieodpowiedzialnego zachowania się pieszych i rowerzystów, którzy wkraczają na ulicę bez obejrzenia się pod same koła, lub łamią w skandaliczny sposób przepisy drogowe! Od wielu lat mieszkam na zachodzie, miałem okazję mieszkać przez długie okresy czasu w wielu krajach, dzięki studiom doktoranckim. I w Niemczech i nawet w lekko chaotycznej Francji i innych jest całkowicie nie do pomyślenia aby ktokolwiek próbował wkroczyć pod same koła. Jechać na rowerze slalomem między samochodami, jeździć po chodniku na rowerze (nie tyczy się Francji). Piesi i rowerzyści spokojnie czekają na odpowiedni moment w którym można bezpiecznie przejść przez pasy/ulicę