Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(3)
Komentarze użytkownika: Pucybut
 • 2015-11-20 14:29 | Pucybut

  A rządy Kulczyka?

  Podejmowanie decyzji z gabinetu Kulczyka gdzie biegało połowę rządu PO na konsultacje to było dobrze? Ja się Pisu nie boje bo na sumieniu nic nie mam. ABW za poprzednich rządów to zajmowało się podsłuchiwaniem polityków a nie tym do czego została powołana czyli 'Bezpieczeństwem Wewnętrznym'. Teraz może się weźmie do roboty jak kilku dyrektorów z wysokich stołków zrezygnuje z powodów 'zdrowotnych' jak wojskowy prokurator generalny. Jak to jest że CBA teraz nagle zamknęło Burego a wcześniejszej jakoś nie mogło? Nowogrodzka rozkaz wydała? Nie bądźcie śmieszni! Jak się szanowny redaktor boi bo ma coś na sumieniu to dobrze! Prawo od tego jest żeby przestępcy się bali a nie uczciwi obywatele...
 • 2015-11-27 09:57 | Pucybut

  Lol Polityka

  "Sprawdzenie informacji u źródeł i oddanie głosu osobie zaangażowanej w opisywaną sprawę to jedna z żelaznych zasad w tym zawodzie. My się do niej zastosowaliśmy." A czego wPolityce nie sprawdziło? Czy dziennikarka się pytała? Pytała. Czy o KKK? O KKK. Czy to wyśmiali? Wyśmiali. Bo to jest śmieszne. Kukiza i Pis się czepiacie bo wam ich poglądy nie pasują. To są dziennikarskie żelazne zasady? Wszyscy robią tak samo. wPolityce też nic nie napisało że Szydło nie wie kiedy weszliśmy do unii. Jak wy byście się stosowali do tych 'żelaznych' zasad to byście się spytali Komorowskiego i Klarysew, Tuska czy był (jest) agentem Stasi a Kopacz czy była w PZPR.
 • 2015-12-15 12:21 | Pucybut

  Re:Jestem Polakiem najgorszego sortu. Czyli kim?

  @sprint: A Michnik był internowany. I co? Później mówi że Kiszczak to Człowiek Honoru. I gdzie tu sens? Nie ma. Jak to powiedział pewien mądry człowiek: 'Po uczynkach ich poznacie'.