Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: Amical
  • 2015-12-04 18:44 | Amical

    Re:„The Economist”: Polska nowym utrapieniem Europy

    Nie widzie w tym artykule nic szczujacego. Strzeszczenie artykulu w The Economist, w ktorym sens przekazu jest zachowany. Prosze zapoznac sie z orygialnym artykulem w The Economist i skonfrontować przekazy. Oto link do wzmiankowanego artykulu: [link=http://www.economist.com/news/leaders/21679470-new-government-poland-has-made-awful-start-europes-new-headache?fsrc=permar|image1][/link] jest to artykul z 3 grudnia. Oto kolejny w tymze tygodniku z 5 grudnia, ktory w podobnym tonie wypowiada sie na temat zmian po wyborach parlamentarnych: [link=http://www.economist.com/news/europe/21679494-two-weeks-polands-new-government-making-europe-nervous-return-awkward-squad]http://www.economist.com/news/europe/21679494-two-weeks-polands-new-government-making-europe-nervous-return-awkward-squad[/link] Mara proporcji to sprawa dalece subiektywna i nalezy oczekiwac, iz jest ona funkcja preferencji wyborczych. Przypomne tyko, o czym sie zapomina, ze na partie obecnie rzadzaca glosowalo 37,5% zas pozostali glosujacy tj. 62,5% mieli inne preferencje wyborcze (przy frekwencji 51% bioracych udzial w glosowaniu). Moim zdaniem (zaliczam sie do owych 62,5% wspomnianych wyzej) zamieszczony w The Economist artykul w sposob prawidlowy relacjonuje sytuacje w kraju. Tygodnik The Economist jest wydawany w kraju gdzie domokracja ma bardzo dluga tradycje, w przeciwienstwie do tradycji demokratycznej naszego kraju.