Wyszukaj na forum

Forum

Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(18)
Komentarze użytkownika: audikom
  • 2016-02-07 11:57 | audikom

Re:Nie byliśmy kłamcami, byliśmy idiotami

Jesteśmy idiotami indywidualnie i jako społeczeństwo , najlepszym przykładem jest ilość reklam w telewizjach . Tam widać za kogo nas mają i kim na prawdę jesteśmy , przecież reklamodawcy wiedzą za co płacą, między innymi za zrobienie małpiszonowi wody z mózgu a Państwo dziennikarstwo się ochoczo i skutecznie do tego przyczynili . Dalsza kariera reklam w telewizji będzie odzwierciedleniem tego czy jesteśmy stadem baranów prowadzonym na pastwisko a w efekcie do rzeźni . Upadek reklam będzie świadczył że jednak odnaleźliśmy drogę do tych resztek mózgu w zaniku . Ps. Apeluje do rozumnych i rezolutnych o utworzenie i udział w " KOD-dzie" ds. reklam jw.
  • 2016-02-08 17:57 | audikom

Re:Nie byliśmy kłamcami, byliśmy idiotami

Spotykam coraz "ciekawsze" obrazki mediów dobrej zmiany; Czy mieli Państwo nie przyjemność słuchać przed południem dzisiejszego dnia audycji w jedynce pr o ustawie tzw. "podsłuchowej ". W założeniu rozmowa na antenie z telefonującymi słuchaczami , takie tam bla. bla jak to uczciwy nie ma co się bać , matka dzieciom boi się terrorystów , czasem głos przeciwny . Aż tu dzwoni starszy Pan i z wigorem zaczyna ostrą krytykę Macierewicza i premiera , prezydenta tego tam Kaczyńskiego ( tak mniej więcej brzmiało w oryginale) . Na to wielce wystraszony prowadzący "proszę tylko bez nazwisk i polityki " powtórzył to zanim udało mu się z pacyfikacja słuchacza . Przed następnym odebranym telefonem powtórzył ponownie tę prośbę , grożąc że nie posłusznym będzie zmuszony wyłączać mikrofon. Jak to szybko wraca do nas ten piękniś PRL mediów-ki jak zwykle na czele czują wiatr zmian . Tę audycje zapewne można gdzieś w internecie odsłuchać .
  • 2016-02-17 21:56 | audikom

Re:Skalski: Nalot na „Fakty i Mity” to demonstracyjna bezczelność

To chyba początki dobrej zmiany ' Właśnie przeglądając strony TVN24 dojrzałem artykuł : http://www.tvn24.pl/r/artykul/Obci-te-bud-ety-RPO-i-TK--Miliony-z-otych-dla--o-nierzy-wykl-tych-i-na-Fundusz-Ko-cielny,620239.html jednak przy próbie jego odczytania okazało się że : Strona nie została odnaleziona... Być może: adres internetowy został wpisany nieprawidłowo strona została przeniesiona lub usunięta (http://www.tvn24.pl)
  • 2016-02-24 22:42 | audikom

Re:Nigdy tyle nie mówiono o wielkości Wałęsy, co przy okazji ujawnienia teczek z szafy Kiszczaka

Pan Prezydent powinien sobie przypomnieć i ujawnić powody/dowody dla których oczyszczał swą kancelarie/otoczenie składającą się jak mniemał z męskiego towarzystwa . Jest to o tyle ważne że służby państw nam wrogich mogą znać te drażliwe "papiery" jak i ich korzenie w poprzednim pokoleniu, wykorzystywać je do sterowania postępkami polityków . Co by tłumaczyło knowania w degradowaniu Polski jak i niszczenia jej dobrej pozycji w świecie bliższym i dalszym . Ustawienie Polski w pozycji anty europejskiej jest tragedią dla nas jak i osłabieniem Unii Europejskiej . Jedynym korzystającym na tej sytuacji jest Rosija i jej służalcy z różnych powodów pobratymcy .
  • 2016-03-06 15:49 | audikom

Hajnówka marszem podzielona

Rok czy dwa wstecz , znawcy nowych kart historii chcieli nazwać ulice czy rondo imieniem miejscowego watażki . Jednak podobno protest miejscowych był tak ostry że ten pomysł się nie powiódł . Drogowskazy :https://pl.wikipedia.org/wiki/Marian_Bernaciak http://www.zolnierzewykleci.pl/?p=55
  • 2016-03-06 15:49 | audikom

Ryki

Rok czy dwa wstecz , znawcy nowych kart historii chcieli nazwać ulice czy rondo imieniem miejscowego watażki . Jednak podobno protest miejscowych był tak ostry że ten pomysł się nie powiódł . Drogowskazy :https://pl.wikipedia.org/wiki/Marian_Bernaciak http://www.zolnierzewykleci.pl/?p=55
  • 2016-04-03 15:55 | audikom

Re:Proszę o więcej obiektywizmu w ocenach.

Nie będzie żadnych wiążących rozmów , spotkanie to jest z założenia zagrywką kaprala , na przeciąganie w czasie jak i danie sygnału światu że coś tu się naprawia .Na tyle sprytną na ile mamy tępych polityków. Nie wierzyłem że ktoś z ubiegający się o miano poważnych polityków da tej zagrywce legitymizacje swoją osobą . Nie może być żadnego kompromisu w sprawie TK już samo prowadzenie rozmów przez polityków osłabia autorytet tego najwyższego organu jak i mu uwłacza . Powinniśmy "uciec do przodu" i wyrwać tą instytucje spod jakiejkolwiek kurateli politycznej a przez rozpoczęcie o nim dyskusji jest ku temu okazja . Po pierwsze, typować kandydatów na zwalniające się stanowiska sędziów powinny prestiżowe uczelnie, Sąd Najwyższy itp. np zwalnia się dwa miejsca, typują po dwóch kandydatów . Po drugie, z tak wytypowanych kandydatów drogą losowania wybieramy nowych sędziów . Po trzecie , prezydent ma obowiązek przyjąć przysięgę od tak wybranych sędziów . Polityką sejmowym jak i partyjnym wara od trybunału . Podstawą musi być druk wyroku trybunału jak i zaprzysiężenie wiadomych trzech sędziów . ps. słowo losowanie kto chce może sobie zmienić na bardziej dla niego strawne, oby zasada pozostała ta sama
  • 2016-08-03 23:07 | audikom

Re:Historia pomalowania nagrobka Bolesława Bieruta pokazuje upadek rodzimej prokuratury

Kochanieńki gdzie Pan tu dojrzał upadek . Zęby upaść należy wprzódy stać a nie klęczeć czy leżeć . Przedstawiciele tej instytucji od pokoleń działają w ten sposób że po zdarzeniu czekają jakiś czas obserwując horyzont co by w porę dojrzeć skąd przyjdą wytyczne . Nawet jak zostali "niezależną" instytucją nie zmienili swych zwyczajów bo wiedzieli że to wyskok na krótko . Instytucja ta powinna być tak niezależna jak Trybunał Konstytucyjny wtedy jej "biedni"/"połamani" pracownicy by do tego poziomu dorośli .
  • 2017-01-12 00:15 | audikom

Po co kupiliśmy kolekcję Czartoryskich

Dotarła do mnie myśl,plotka czy opinia w/w temacie że jest to działanie w celu stworzenia podstaw majątku dla przyszłego rządu na uchodźstwie .
  • 2017-01-12 00:15 | audikom

Ciekawe ile prawdy w tej plotce

Dotarła do mnie myśl,plotka czy opinia w/w temacie że jest to działanie w celu stworzenia podstaw majątku dla przyszłego rządu na uchodźstwie .
  • 2017-02-11 13:20 | audikom

Re:Wypadek z udziałem Beaty Szydło w Oświęcimiu. Premier z potłuczeniami

Potwierdzam zauważenie błędu jakoby Fiat wyjechał z drogi podporządkowanej . Według wypowiedzi policji podjął próbę skrętu w lewo a to zmienia całkowicie obraz stłuczki. Moim zdaniem brak czy marne umiejętności kierowcy doprowadziły do tak poważnych uszkodzeń jak i uszczerbku na zdrowiu. Kierowca jadący tak dużym masywnym autem powinien po prostu takie maleństwo jak Fiat zepchnąć bokiem auta z powrotem na prawy pas ruchu a nie odbijać w lewo próbując omijać, kasując przy tym to potężne i drogie auto narażając pasażerów . Skończyło by się wtedy na przerysowanym boku tak w Audi jak i w Fiacie . Miałem podobną sytuację przy większej szybkości i z większym autem. Jadąc Audi 100 jeszcze C2 z szybkością ok.80/90 wyprzedzałem kolumnę aut. Nagle jeden z nich Polonez podjął próbę wyjazdu z kolumny próbując wyprzedzać . Nie odbijałem nigdzie gwałtownie w lewo tylko bokiem wrzuciłem Poloneza z powrotem do kolumny, obyło się bez lądowanie w rowie czy na drzewie po lewej stronie i nie policzalnych stratach . Efekty to u mnie przetarty prawy bok a w Polonezie uszkodzony lewy błotnik i zderzak Jak widać straty nie wielkie i tylko materialne . Kogo oni tam zatrudniają czyżby znajomego ciotki , kolegę wujka różowiutkiego misiaczka .
  • 2017-05-09 19:58 | audikom

Re:Czy szkoła publiczna to miejsce na udzielanie sakramentów? Według MEN jak najbardziej

"SZKOLA JEST OD EDUKACJI, A NIE INDOKTRYNACJI" Popieram w całości , szkoda dalszego klikania, oni są ponad prawem . Ich prawa są ponad konstytucją ,i to one obowiązują parafian (poznajcie znaczenie tego słowa). Jak o nich słyszę, nasuwa mi się najgorszy obraz hrabiego Harkonnena .
  • 2017-05-17 23:16 | audikom

Operatorzy ogłosili nowe cenniki dotyczące roamingu. Większość bierze stawki z sufitu

Pewny byłych korzystnych zasad w Play-u kupiłem ich starter . Szybko okazało się że środki których nie wykorzystam będą przepadały (skradzione). Jako że nie lubię być okradany jeszcze szybciej przeniosłem numer do Virgin , dobrze że mamy wybór. Play się chyba połapał w stratach na wizerunku bo wprowadzają "nowość" bez strat czy jakoś tak . Play mocno przesadza w finansowaniu celebrytów kosztem klienta .
  • 2017-05-17 23:16 | audikom

Play od dawna zrobił się feeeee.

Pewny byłych korzystnych zasad w Play-u kupiłem ich starter . Szybko okazało się że środki których nie wykorzystam będą przepadały (skradzione). Jako że nie lubię być okradany jeszcze szybciej przeniosłem numer do Virgin , dobrze że mamy wybór. Play się chyba połapał w stratach na wizerunku bo wprowadzają "nowość" bez strat czy jakoś tak . Play mocno przesadza w finansowaniu celebrytów kosztem klienta .
  • 2017-06-24 20:43 | audikom

Re:Joanna Schmidt chce walczyć z hejtem wobec kobiet. Zmotywowały ją osobiste doświadczenia

"„Bo Tak!”. Fundacja" " Bo tak! Wiem, że takie uzasadnienie czasami wystarcza kobietom" Takie uzasadnienie słyszymy najczęściej od rozkapryszonego dzieciaka czy niedojrzałego człowieka z problemami. Niewiedza dlaczego i po co podejmują działania, wynika z braków w wiedzy ogólnej jak i szczegółowej w konkretnych tematach . Działanie jednak jest wymogiem istnienia , wokół się realizują lub co najmniej pracują więc i ja, a dlaczego? bo tak, z późniejszymi tego wynikami i konsekwencjami . Nie potrzebnie wadę dużej części istnień ludzkich, przypina autor pomysłu osobnikom płci żeńskiej jako kolejny stereotyp . Tak wiele z nich na to nie zasłużyło a z pozostałymi człowiekami należy podjąć wysiłek dokształcania .
  • 2017-06-24 20:46 | audikom

Bo tak

"„Bo Tak!”. Fundacja" " Bo tak! Wiem, że takie uzasadnienie czasami wystarcza kobietom" Takie uzasadnienie słyszymy najczęściej od rozkapryszonego dzieciaka czy niedojrzałego człowieka z problemami. Niewiedza dlaczego i po co podejmują działania, wynika z braków w wiedzy ogólnej jak i szczegółowej w konkretnych tematach . Działanie jednak jest wymogiem istnienia , wokół się realizują lub co najmniej pracują więc i ja, a dlaczego? bo tak, z późniejszymi tego wynikami i konsekwencjami . Nie potrzebnie wadę dużej części istnień ludzkich, przypina autor pomysłu osobnikom płci żeńskiej jako kolejny stereotyp . Tak wiele z nich na to nie zasłużyło a z pozostałymi człowiekami należy podjąć wysiłek dokształcania .
  • 2017-08-11 17:51 | audikom

Re:Google zwalnia autora seksistowskiej notatki, ale to tylko działanie na pokaz. Dyskryminacja trwa

Ruszył mnie ten durnie tendencyjnie nie dopracowany artykuł, miałem go skomentować . Stwierdziłem jednak że dotychczasowi komentatorzy ujęli dokładnie to wszystko co zamierzałem napisać, lepiej bym tego nie ujął. Zapewne autorka na pytanie dlaczego, odpowie " a bo tak ". Dodam tylko że poszerza się tak ogromny zakres "terroryzmu kobiet",także na inne kobiety, odbiegające swą postawą od tej nędznej codzienności. Ostatnio po fotkach i wypowiedziach p.Lewandowskiej o jej wspaniały samopoczuciu i formie po porodzie (wypracowanej przed), ogłosiły że podejmują walkę z wszechobecnym "terroryzmem piękna" . Za narzędzie wybrały terroryzm "brzydoty i głupoty ".
  • 2017-08-11 23:17 | audikom

Re:Coraz więcej Polek przechodzi na islam

Jak można w ogóle wierzyć w takie bzdety . W te z tej półkuli czy z tamtej , one służą tylko ogłupianiu by ogłupiający dobrze z tego żyli. To po co to całe wykształcenie , chyba że to te kupowane teraz tytuły.