Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(2)
Komentarze użytkownika: Magdalena Musiał
  • 2017-02-05 20:35 | Magdalena Musiał

    Co po PiS?

    Polityka robi to, co najważniejsze: zmusza do myślenia o przyszłości, do powrotu do nurtu Polski Myślącej, słuchającej i rozmawiającej przy nowym Okrągłym Stole. Podobną inicjatywę miał KOD w ramach projektu "Przestrzeń Wolności, czyli jakiej Polski chcemy/" Może warto sprzymierzyć siły? Polityka po stronie eksperckiej, KOD po stronie "głosu obywateli"? KOD to potencjał i wartość, mimo wszystko.
  • 2017-02-05 20:57 | Magdalena Musiał

    Co po PiS?

    Jestem przekonana, że Janina Paradowska byłaby wiodącą postacią w wątku "Co po PiS?". Żal, że Jej nie ma wśród nas w tym momencie. A może jest? Pani Redaktor?