Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: Samson
  • 2016-11-21 10:35 | Samson

    czy brak kierunku to brak kapitana?

    Szanowna Pani Ambasador, W wymienionych przez Panią mitach, zaskakuje wspólny korzeń owej polityki czyli (1) niezrozumienie i zła ocena możliwości realizacji celów (czy może cele nie są ustalone poprawnie) oraz (2) wyrastający z owego niezrozumienia brak własnych koncepcji polityki Polski wobec Rosji i idąca za nimi niechęć do zmiany. Wspólny generator dla owych mitów (czy też wymówek) jest zlokalizowany bardzo wysoko. Pięknie napisane: "W Unii powinniśmy proponować własne rozwiązania, a nie tylko przyjmować i recenzować te zgłoszone przez innych." A może by tak przedyskutować w jaki sposób ustalić oraz uniezależnić od wpływów cele i kierunki owej polityki mając za główne parametry polski interes oraz święty spokój na przyszłość?