Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(4)
Komentarze użytkownika: Magnolia13
  • 2017-03-08 09:23 | Magnolia13

Re:Jak to zrobić, żeby czytać jedną książkę tygodniowo

Czytanie to nawyk, który najczęściej przejmuje się po rodzicach. Jeśli ty nie czytasz, to nie krzycz na dziecko, że nie lubi lektur. Jedna książka tygodniowo to wcale nie tak dużo. Kiedyś brałam udział w kursie technik pamięciowych i przydało mi się to później na studiach. Zapisałam moją córkę na podobne zajęcia do edu szkoły szybkiego czytania, chce, żeby mojej Magdzie było łatwiej w nauce.
  • 2017-03-22 13:56 | Magnolia13

Chcesz pomóc dziecku w nauce? Zacznij je uczyć filozofii

Tak obserwuje, że Ci naukowcy coraz coś nowego wymyślą. Ja raczej bym dziecka filozofii nie uczyła, bo to dopiero pojawia się w liceum i ma się rozszerzenie na studiach. Jak jakiś rodzic się nie orientuje w tych obszarach to jeszcze może zamotać dziecku w głowie.. Nie wiem np. jak moje dziecko miało problem z czytaniem ze zrozumieniem to wysłałam je na kurs szybkiego czytania do szkoły edu, by specjaliście w tej dziedzinie mu pomogli. I się udało teraz czyta i wie co czyta. Ja nie znam aktualnych technik. Mnie to w dawnych czasach zupełnie inaczej uczuli.
  • 2017-03-22 13:56 | Magnolia13

filozofia??

Tak obserwuje, że Ci naukowcy coraz coś nowego wymyślą. Ja raczej bym dziecka filozofii nie uczyła, bo to dopiero pojawia się w liceum i ma się rozszerzenie na studiach. Jak jakiś rodzic się nie orientuje w tych obszarach to jeszcze może zamotać dziecku w głowie.. Nie wiem np. jak moje dziecko miało problem z czytaniem ze zrozumieniem to wysłałam je na kurs szybkiego czytania do szkoły edu, by specjaliście w tej dziedzinie mu pomogli. I się udało teraz czyta i wie co czyta. Ja nie znam aktualnych technik. Mnie to w dawnych czasach zupełnie inaczej uczuli.
  • 2017-12-15 10:48 | Magnolia13

Re:Lekomania staje się coraz poważniejszym problemem w USA

Uzależnienie od leków są wszędzie, wydaje się że to im pomaga a tak na serio to branie ich niszczy. Koleżanka była uzależniona od nasennych leków i jeszcze od jakichś tylko nie wiem na co one były. Wylądowała w szpitalu a póżniej zabrali ją na terapię do ośrodka Wiosenna. Szkoda dziewczyny taka młoda. Na szczęście jakoś z tego wyszła. Ale trzeba zwracać uwagę co się bierze.