Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: W.S.Drozdz
  • 2017-04-04 21:05 | W.S.Drozdz

    Re:Kosztowne potknięcie z samolotami klasy VIP

    W Holandii wlasnie podano do informacji, iz podpisany zostal kontrakt na nowy samolot rzadowy tj. Boeing 737 Business Jet. Koszt: 89 mln euro. Termin dostawy : poczatek 2019. [link=http://nos.nl/artikel/2166556-het-nieuwe-regeringsvliegtuig-uit-de-vs-zonder-naam-van-de-koning.html][/link] 2 mld zlotych = ok. 470-480 mln euro, a wiec srednio (z uzywanym) jest to ok 160 mln euro za pojedynczy samolot. Termin dostaw nieznany : ??? Drogie sa te koszty lamania procedur. Nie jestem pewein czy to tylko kosztowne potkniecie czy powinno juz byc sklasyfikowane inaczej..