Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(2)
Komentarze użytkownika: Watcher
  • 2017-10-30 22:27 | Watcher

    Re:Historyk zakłamujący historię Zagłady odznaczony medalem przez minister Zalewską

    @Alrus Zaraz Pan zobaczy tę "gołosłowność". W samym tylko wrześniu 1939 roku doszło do następujących niemieckich zbrodni na Żydach: masakry w Dynowie, masakry w Przemyślu (500-600 ofiar), masakry w Trzebini (50 ofiar), spalenie synagogi w Katowicach, masakry w Krasnosielcu, masakry w Końskich, masakry w Będzinie, pod Sławkowem... ile było indywidualnych mordów na które panowało w Wehrmachcie i SS powszechne przyzwolenie pewnie nigdy się nie dowiemy. Jeśli nawet Niemcy po wkroczeniu nie mordowali Żydów, to byli oni bardzo często bici, lżeni, obrabowywani, wypędzani z domów i mieszkań, zmuszani do poniżających czynności. Niemal z dnia na dzień pozbawiano ich kolejnych najbardziej podstawowych ludzkich praw i zmuszono do niewolniczej pracy. Więc ględzenie o tym że sytuacja Żydów po wkroczeniu Niemców "nie była bardzo zła" zasługuje w pełni na potępienie. To nie jest kwestia różnych historycznych ocen czy punktów widzenia. To jest po prostu obrażanie pamięci ludzi pomordowanych, zagłodzonych lub zamęczonych pracą ponad siły przez Niemców.
  • 2018-05-17 20:47 | Watcher

    Re:Czy w sprawie Tomasza Komendy zawiódł wymiar sprawiedliwości?

    18 lat temu nie krzyczałem o karze śmierci, więc sądzę że mam prawo teraz krytykować wymiar sprawiedliwości za skazanie niewinnego człowieka.