Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: arska
  • 2018-12-18 18:41 | arska

    Finlandia ma rowniez zamowic nowe mysliwce

    Niestety w artykule o nowych mysliwcach polskich zapomniano, ze Finlandia poszukuje nastepnego mysliwca dla swego lotnictwa, ktory powinien zastapic ponad 60 Hornetow. Oczekuje sie, ze nowy mysliwiec sie pojawi chyba w roku 2025 a Hornety maja skonczyc swoja sluzbe do konca nastepnej dekady. Oferty maja nadejsc na poczatku przyszlego roku i rzad, ktory sie wylonie z wyborow wiosna 2019 podejmie decyzje w tej sprawie. Zanosi sie na to, ze i nastepny mysliwiec finski bedzie amerykanski z powodu wspolpracy politycznej i wojskowej oraz - jak dotychczas - budowany w Finlandii. Szacowano wstepnie, ze zakup wynosi 7-10 mrd €. Hornety odnonowiono dwa razy. Teraz sa one zdolne i do bombowania. Chyba lotnictwo finskie zyczy sobie F-35, ale nie wiadomo, o ile kraj stac na ten wymarzony samolot. W zasadzie omowienie wysokosci zakupu nie powinno byc tak trudne jak w sprawie Hornetow, bo "dzieki Putinowi" wymagane przez resort obrony srodki juz od paru lat udzielono wedlug szacunkow wojskowych. Na tym polega strona dodatnia niniejszej sytuacji politycznej.