Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(4)
Komentarze użytkownika: katerine
 • 2018-02-19 14:50 | katerine

  Re:Zakaz handlu w niedziele już wkrótce – sprzedawcy zaczynają podchody

  A co ze studentami, którzy mogą sobie dorabiać tylko w weekendy? W takich galeriach handlowych w dużych miastach w weekendy widać tylko 20-kilku latków obsługujących w sklepach.
 • 2018-02-19 14:53 | katerine

  Solaria nie dla młodych, bo opalanie wywołuje raka i jest jak narkotyk

  W końcu faktycznie przemyślana zmiana, bardzo dobrze, tak samo jak używki, które niszczą zdrowie, tak samo solarium - do tego wszystkiego ludzie powinni mieć dostęp jak już odpowiadają sami za siebie.
 • 2018-02-19 14:53 | katerine

  No i dobrze

  W końcu faktycznie przemyślana zmiana, bardzo dobrze, tak samo jak używki, które niszczą zdrowie, tak samo solarium - do tego wszystkiego ludzie powinni mieć dostęp jak już odpowiadają sami za siebie.
 • 2018-02-19 14:58 | katerine

  Re:Czym jest endometrioza, z powodu której Lena Dunham usunęła macicę?

  Dziwna ta decyzja tak z medycznego punktu widzenia, bo jest coś takiego jak histeroskopia, gdzie się wprowadza kamerkę do macicy i można monitorować ją w środku, błonę śluzową, ujścia jajowodowe, ogólnie wszystko, czy nie ma zrostów i w razie czego jakieś zrosty/polipy zabiegowo usuwać. A jeśli na jajowodach są już jakieś mega zrosty i jest duży problem z tym, żeby je udrożnić, a kobieta chce mieć dziecko, to i tak da się wydobyć te jajeczka. „Pobranie komórek jajowych polega na nakłuciu (punkcji) jajników przez sklepienie pochwy, pod kontrolą USG, w analgosedacji (krótkotrwałe znieczulenie). Zabieg  trwa około 10-20 minut. Bezpośrednio po zabiegu płyn z komórkami jajowymi dostarczany jest do laboratorium IVF, a Pacjentka jest wybudzana i około godziny przebywa w sali po zabiegowej – wyjaśnia specjalista zajmujący się leczeniem niepłodności w Centrum Medycznym Macierzyństwo.”. No, więc nawet kobiety z zaawansowaną endometriozą dzieci mieć mogą i żyć w miarę normalnie, tylko raczej nie te, które sobie wytną macicę… Z pustego to i Salomon nie naleje…