Wyszukaj na forum

Forum

Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(3)
Komentarze użytkownika: Nacik1
  • 2018-04-13 08:56 | Nacik1

Re:Ile kosztuje dialog minister Anders

Chciałam zwrócić uwagę, że podróże kosztowały ponad 600 tys, a nie ponad 60. Chyba jedna szósta uciekła....
  • 2018-08-21 11:45 | Nacik1

Re:Australia obraziła się za Adelajdy?

"Ale przecież i Polska ma dwie fregaty.......podarowane na początku XIX w. przez USA" - wiem, że to dawno było, ale naprawdę aż na początku XIX wieku??? Zatem to pewnie drewniane jednostki, wyposażone w armaty, sztucery i kusze? Czy w co tam były okręty wojenne wyposażane na początku XIX wieku... ;-D
  • 2018-12-17 15:50 | Nacik1

Re:Kuriozalne wytyczne pozwalają znęcać się nad karpiami

Od lat naprawdę wielu wśród mojej rodziny i znajomych prowadziłam, jak się ostatnio okazało, wygraną walkę o zapobieganie wielokrotnej, męczeńskiej półśmierci tego biednego stworzenia. Kilkukrotnie podduszone po wyłowieniu, transporcie, przechowywaniu w sklepie i przewiezieniu do domu żywe ryby są potem pozbawiane życia młotkami, tłuczkami do mięsa i innymi akcesoriami i ja się pytam LUDZIE, PO CO????? PO CO TAK KURCZOWO TRZYMAĆ SIĘ TEJ NIELUDZKIEJ I KURIOZALNIE IDIOTYCZNEJ TRADYCJI???? Moi bliscy już tego nie robią. "Atakuję" też w sklepach osoby kupujące żywe ryby - w sensie rozmawiam z nimi, starając się uzmysłowić im cierpienie tego stworzenia. Nie ma żadnej racjonalnej przesłanki do takich zachowań. Skąd w wielu ludziach bierze się przekonanie, że ryba nic nie czuje??? Nie przysparzajmy żywym istotom cierpień, z czystej ludzkiej przyzwoitości chociażby. Pomyślmy, że nas ktoś podtapia w wannie i jak już prawie wyzioniemy ducha, wyciąga, i znowu zanurza, i wyciąga i jeszcze raz i jeszcze i jeszcze, a na końcu zabija nas młotkiem. Ludzie!