Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: bombonc
  • 2018-12-31 18:48 | bombonc

    Re:Ławki niepodległości – przybytki żenady

    Ławki niepodległości odzwierciedlają stan umysłu rządzącej partii. Są oczywiście szkaradne i głupie, ale maja jedną niepodważalną wartość. Będzie się z czego nabijać...będzie można spokojnie pokazywać je dzieciom na dowód jacy idioci nami rządzili w ponurych czasach. Smutni, brzydcy, pozbawieni smaku i gustu. Walkę o sądy, wolność, demokrację prędzej czy później pokryje patyna czasu, a ławeczki będą sobie stały jako symbol czasów w których rządził kołtun i klecha. Postawili sobie autorzy pomniki hańby. I niech stoją...i przypominają każdemu przechodniowi, że jego głos w wyborach jest ważny. I co najważniejsze przechodniu...jeśli pozwolisz tej władzy trwać....to niewykluczone, że pojawią się krzesła niepodległości i toalety niepodległości-bez spłuczek. Tylko na siku.