Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: rzklanu
  • 2018-10-17 07:29 | rzklanu

    Re:Morawiecki bez krzty ludzkiej wrażliwości

    Morawiecki gada trzy po trzy i nie boli mnie przekaz i temat tylko sposób i międzywierszowa treść. Sposób wypowiedzi przypomina głupkowatego młomosa, który przez przypadek otrzymał za dużo władzy i absolutnie nie kontroluje swoich rządz. "Chcecie? To lecimy helikopterem do Mediolanu na F1". Taki przekaz? Hej Morawiecki dlaczego lekką ręką rozdajesz nie swoje pieniądze? Między wierszami czytam więcej. Dzieciak Morawiecki, sympatyczny, może jeszcze nie do końca ułożony, jest ulubieńcem starych wyg. Wybaczają mu prostacki język bo sami sa przecież prostakami. Poziom wypowiedzi "elity" wznosi sie zaledwie kilka centymetrów ponad podłoge...