Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(3)
Komentarze użytkownika: El-ka
 • 2018-12-29 22:49 | El-ka

  Re:Ławki niepodległości – przybytki żenady

  Wydaje mi się, ze napis "niepodległa" stylizowany jest na wzór odręcznego pisma Józefa Piłsudskiego. Ale bez informacji/potwierdzenia, że to słuszne spostrzeżenie, to napis do ładnych nie należy.
 • 2018-12-29 23:57 | El-ka

  Re:Gliński z tytułem Człowieka Wolności. Przypomnijmy jego „zasługi”

  Przypomnę fragment wywiadu z Andrzejem Wajdą sprzed kilku lat: - Dlaczego reżimy i systemy autorytarne tak zaciekle atakowały ludzi takich, jak Strzemiński, Lutosławski czy korespondent zagraniczny z "Bez znieczulenia"? Dlatego, że taki system miał być spójny. Wszyscy mieli mu się podporządkować. Walka z indywidualnościami, z artystami, którzy nie zgadzali się z systemem, to była część politycznego obrazu. - W jaki sposób tacy ludzie systemowi szkodzili? Wszyscy mieli przecież myśleć tak samo. Jeśli ktoś nie myślał tak samo, a w dodatku próbował się wypowiedzieć - jako artysta, czy jako obywatel - to już było wystarczające, aby mógł on stać się "wrogiem ustroju". Tamten ustrój nie mógł żyć bez wroga. Potrzebował wroga. Działania podejmowane wobec ludzi takich, jak Strzemiński czy dziennikarz z "Bez znieczulenia" były manifestacją władzy: że ona może przeprowadzić wszystko, z absolutną konsekwencją do końca.
 • 2019-03-11 15:41 | El-ka

  Nie mają haków ani argumentów, sięgają po byle co

  TVP dezawuuje prezydenta Gdańska, radio dla Ciebie dezawuuje prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Do tej pory starali się w programach politycznych być względnie neutralni, od pewnego czasu widzę ostre ataki na prezydenta Warszawy.