Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(2)
Komentarze użytkownika: Norbertabcde
  • 2019-01-22 06:46 | Norbertabcde

    Re:Rozdział Kościoła od państwa. Pomysł słuszny, ale czy realny?

    Dobrze wiemy kto podpisuje projekty. Jak Barbara Nowacka zostanie premierem to wtedy realnie pogadamy na temat co sie zmieni a na dzien dzisiejszy panstwem rzadzi PIS i to nie zostanie podpisane niezaleznie od jej argumentow.
  • 2019-01-22 06:57 | Norbertabcde

    Re:Ręczne sterowanie gospodarką? To się nigdy dobrze nie kończy

    Chcialo sie rzadzic to teraz trzeba brac odpowiedzialnosc. Jezeli sie rzadzi calym panstwem to niestety trzeba brac za to tez odpowiedzialnosc. W przypadku urzedniczych pomylek czy kradziezy na nizszych szczeblach tez ta odpowiedzialnosc spoczywa na PIS-ie Z drugiej strony policja nie wie co robic jak im sie nie powie, tak sie do rozkazow politycznych przyzwyczaili ze umazaja wiele przestepstw...bo im ktos nie kazal sie tym zajac. No sory ale jak cale panstwo jest bez odpowiedzialnosci z wyjatkiem PIS-u to niech se kazdy bledy popelnia a winnym zawsze bedzie premier i Kaczynski Na przykladzie pradu to pewnych spraw nie da sie narzucic bo i tak bedzie podwyzka i tak, pytanie tylko kiedy i kto za nia zaplaci. Czy pieniadze na szpitale beda przekazane na dofinansowanie pradu? A moze policja? Chyba ze firmy zostana obciazone i zaczna sie zamykac. Nie wiadomo na razie ale jest pewne ze te pieniadze nie wziely sie ani z nieba ani problemu nie rozwiazuja, tylko go przesuwaja na kolejny rok.