Czy grozi ci pracoholizm, czy jesteś wypalony?
Sprawdź sam, wypełnij TESTY.
materiały prasowe

Czytelnicy tego wydania Poradnika „Ja My Oni” do końca lutego 2014 r. mają bezpłatny dostęp do dwóch specjalistycznych testów online dotyczących pracoholizmu i wypalenia zawodowego. Oba testy zostały przygotowane przez specjalistów metodologów i psychologów przy współpracy z praktykami biznesu. Zawierają pytania i stwierdzenia odnoszące się zarówno do psychologicznych, jak i somatycznych symptomów tych przypadłości.

Test pracoholizmu składa się z 37 pytań, które odnoszą się do naszych zachowań i przekonań dotyczących pracy oraz stanu zdrowia. Odczuwane dolegliwości fizyczne, zachowania podczas choroby czy nawet długość zwolnienia chorobowego, na którą sobie pozwalamy, są ważną częścią symptomów i pomagają odróżnić zwykły, chwilowy nawał pracy od pracoholizmu. Uzależnienie od pracy objawia się w wielu aspektach życia, dlatego w teście są też pytania o stosunek do rodziny czy przyjaciół.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj