Autorzy
Bez niezwykłej symbiozy biologii z chemią lub inżynierią, trudno wyobrazić sobie współczesną medycynę.
Getty Images

Bez niezwykłej symbiozy biologii z chemią lub inżynierią, trudno wyobrazić sobie współczesną medycynę.

Jan Hartman
– prof., filozof i publicysta, kierownik Zakładu Filozofii i Bioetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Autor książek z dziedziny metafilozofii, etyki i bioetyki. Felietonista POLITYKI.

Michał C. Kacprzak
– dr filozofii, z zawodu nauczyciel, aktywny działacz polskiego ruchu transhumanistycznego.

Ryszard W. Kluszczyński
– prof., kierownik Zakładu Mediów Elektronicznych w Katedrze Mediów i Kultury Audiowizualnej Uniwersytetu Łódzkiego. Wykłada także na ASP w Łodzi. Kurator wystaw oraz prezentacji sztuki multimedialnej i alternatywnej.

Jacek Kubiak
– prof., genetyk, pracuje we Francji w Narodowym Instytucie Badań Naukowych CNRS i Uniwersytecie Rennes 1. Kieruje Zakładem Medycyny Regeneracyjnej i Biologii Komórki Wojskowego Instytutu Higieny i Epidemiologii w Warszawie.

Rafał Marszałek
– chemik, doktorat obronił na Imperial College London. Zastępca redaktora naczelnego „Scientific Reports”. Autor popularnonaukowego bloga „Nic prostszego”.

Maciej Rudziński
– neurokognitywista. Założyciel firmy Brain Tracking zajmującej się badaniami aktywności mózgu. Analityk business inteligence i sztucznej inteligencji.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj