POLITYKA liderem pierwszego półrocza
Polityka

Miło nam poinformować, że według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy POLITYKA była najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii w pierwszym półroczu 2017 r. Średnia sprzedaż naszego tytułu wyniosła w tym czasie 114 tys. egzemplarzy i była o 14 tys. egz. większa niż tygodnika „Newsweek”, który uplasował się na drugim miejscu w zestawieniu ZKDP. Trzecie miejsce zajęło pismo braci Karnowskich „wSieci” (od sierpnia br. „Sieci Prawdy”), które w pierwszym półroczu sprzedawało średnio 67 tys. egz. Za nim – z wynikiem 45 tys. średnio sprzedanych egz. – znalazł się tygodnik „Do Rzeczy” (oba prawicowe tytuły łącznie sprzedawały mniej egzemplarzy niż POLITYKA). Następne miejsca w zestawieniu przypadły „Tygodnikowi Powszechnemu” (23 tys. egz.) oraz „Wprost” (19 tys. egz.).

POLITYKA kolejny raz była również liderem miesięcznego zestawienia ZKDP. W czerwcu br. średnia sprzedaż naszego tygodnika wynosiła 106 tys.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj