Czy chciałabyś się podzielić swoją wizją wolności z milionami internautek?
Potrzeba wolności jest najważniejszą potrzebą w życiu każdego człowieka. Teraz, marka Cacharel daje Ci możliwość wyrażenia swoich emocji w postaci dowolnych obrazów, a dodatkowo możesz wspierać szczytny cel - ogólnoświatową kampanię edukacyjną „Szkoły dla Afryki', prowadzoną przez Unicef.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wejdź na www.cacharel.pl, zarejestruj się i wybierz jedną z 5 kategorii: podróże, czas wolny, sztuka, życie zawodowe, życie społeczne, która najlepiej oddaje Twoją wizję wolności. Zamieść dowolny obraz w formie zdjęcia, kolażu lub projektu wraz z krótkim komentarzem wyjaśniającym czym dla Ciebie jest wolność. Zdjęcia możesz zamieszczać do 9 czerwca.

Nagrody:

10 czerwca, po zakończeniu konkursu, 50 autorek zdjęć wybranych przez Jury składające się z przedstawicieli marki Cacharel, Jak wziąć udział w konkursie? Wejdź na www.cacharel.pl, zarejestruj się i wybierz jedną z 5 kategorii: podróże, czas wolny, sztuka, życie zawodowe, życie społeczne, która najlepiej oddaje Twoją wizję wolności. Zamieść dowolny obraz w formie zdjęcia, kolażu lub projektu wraz z krótkim komentarzem wyjaśniającym czym dla Ciebie jest wolność. Zdjęcia możesz zamieszczać do 9 czerwca. Nagrody: 10 czerwca, po zakończeniu konkursu, 50 autorek zdjęć wybranych przez Jury składające się z przedstawicieli marki Cacharel, www.polki.pl i UNICEF'u  zostanie nagrodzonych nowym zapachem marki Cacharel - Liberte. Dodatkowo co tydzień najbardziej interesujące zdjęcia i wypowiedzi będą publikowane na www.polki.pl.  Za każde zdjęcie zamieszczone przez Ciebie w konkursie,  marka Cacharel przekaże 1 zł na akcję UNICEF. Jak powiedział Nelson Mandela: „Edukacja to klucz do wolności, demokracji i rozwoju, to najlepsza inwestycja w przyszłość następnych pokoleń". Bądź wolna i twórcza w wyrażaniu siebie! *„Szkoły dla Afryki" to ogólnoświatowa kampania, którą Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci rozpoczął w 2004 roku wspólnie z Fundacją Nelsona Mandeli. Jej celem jest dotarcie z pomocą do 45 miliona potrzebujących dzieci w Afryce Subsaharyjskiej. Edukacja jest dla nich jedyną szansą na lepszą przyszłość. W ramach kampanii „Szkoły dla Afryki" UNICEF pozyskuje fundusze na budowę i remont już istniejących szkół, buduje sanitariaty i dostarcza wodę zdatną do picia. Przekazuje dzieciom przybory szkolne oraz dostarcza materiały edu

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną