Sowagate
Na wieść o tym, że „Wprost” ogłosił zapis rozmów Belka–Sienkiewicz i Nowak–Parafianowicz, a potem niebywałe słowa ministra Sikorskiego o polskiej polityce zagranicznej, moim pierwszym pytaniem było „komu to służy?”.

Na wieść o tym, że „Wprost” ogłosił zapis rozmów Belka–Sienkiewicz i Nowak–Parafianowicz, a potem niebywałe słowa ministra Sikorskiego o polskiej polityce zagranicznej, moim pierwszym pytaniem było „komu to służy?”. Pierwsza odpowiedź, to że publikacja – nawet nagrania nielegalnego – obnaża patologię, a więc służy nam wszystkim. Duże wrażenie robi rozmowa byłego ministra od zegarków z byłym wiceministrem od podatków, ulokowanym później na posadce w PGNiG. Smutno mi było, że tacy ludzie są (byli?) we władzy, że jednym z najbliższych współpracowników premiera Tuska, ministrem i szefem regionu PO, był jegomość nie w pełni dojrzały, którego pasjonują kosztowne zabawki. W dodatku omawia on oszustwa podatkowe z kumplem, który, jak mówi, blokował urzędowe dochodzenie do prawdy w sprawie dochodów gabinetu stomatologicznego pani N. Moim zdaniem w tym gabinecie konieczna jest ekstrakcja.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj