Mizerski na bis
Żyć, nie umierać
Kilkanaście dni temu w telewizji Polsat doszło do brutalnego stłumienia dyskusji na pasjonujący wielu Polaków temat: czy znany, niedawno zmarły biznesmen K. nadal żyje?
Polityka

Zdania w tej sprawie są podzielone – bliscy i znajomi biznesmena uparcie twierdzą, że umarł, tymczasem doradca prezydenta prof. Zybertowicz, który machinacje biznesmenów takich jak K. zna od podszewki, podejrzewa, iż przebywa on „być może gdzieś na Bali pod innym nazwiskiem”. Także minister Gowin – powołując się na fakt, że w tej sprawie nie jest mu nic wiadomo – mocno wątpi, aby wersja oficjalna, zgodnie z którą K. nie żyje, była prawdziwa. Jego zdaniem dopiero przyszłość pokaże, czy rzeczywiście umarł, a na razie trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Podczas nadawanego na żywo programu „Państwo w państwie” usiłowała się w powyższej sprawie wypowiedzieć pani, która w tym celu wtargnęła na wizję, niestety, została szybko wyprowadzona pod pretekstem, że nadawany odcinek jest poświęcony innej tematyce. Z tym że zanim zniknęła za kulisami, zdążyła oświadczyć, że jej zdaniem biznesmen K.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj