Polityka i obyczaje
Z ostatniej strony
Polityka

Tadeusz M. Płużański, członek powołanego niedawno Społecznego Trybunału Narodowego do spraw Osądzenia Zbrodniarzy Komunistycznych, zapowiedział w „wSieci”: „Podkreślam: naszemu trybunałowi podlegają wszyscy, niezależnie od miejsca w hierarchii. To nie jest kilka czy kilkanaście osób, to są tysiące, a może i dziesiątki tysięcy osób, w tym wiele jeszcze żyjących. Przed nami naprawdę ogromna praca”.

W „Naszym Dzienniku” obszerna rozmowa z rodzicami prezydenta. Jedno z ważniejszych stwierdzeń prof. Jana Dudy: „Dziś mamy władze, które starają się pobudzić energię Narodu. Natomiast to lewackie i libertyńskie wstecznictwo niesie tylko rozkład, szczególnie moralny. Musimy być czujni”.

W komentarzach na temat Dudy i Dody skupiono się na pupie celebrytki, jedynie b. antyterrorysta Jerzy Dziewulski zwrócił uwagę na tort. „Nie wydaje mi się prawdopodobne, aby kawałek tortu mógł być podany prezydentowi bez wcześniejszego rozpoznania – powiedział „Dziennikowi Łódzkiemu”.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj