Polityka i obyczaje
Z ostatniej strony
Polityka

Pominięcie tego w niniejszej rubryce byłoby nieobyczajne i niepolityczne. Michał Karnowski, dziennikarz „Sieci Prawdy” (szefem tego tygodnika jest Jacek Karnowski), postanowił pokazać, na czym polega zarzucanie sieci prawdy: do programu „Na żywo”, który prowadzi w telewizji internetowej wPolsce.pl, zaprosił w roli dyskutanta Jacka Karnowskiego (właścicielem i tygodnika, i TV jest Grupa Medialna Fratria, należąca w ok. 1/6 do tegoż Jacka Karnowskiego). Bliźniacy zgodzili się ze sobą w wielu kwestiach. Nawet w tej, że nie zgadzają się, by uznawać takie programy za szczyt żenady. Oni zajdą wyżej.

Poeta Wojciech Wencel wciąż niezawodny w swej krytyce „postępu” („Sieci Prawdy”): „Starsze panie noszą tatuaże na łydach. Dzieci stały się bóstwami, którym trzeba ustąpić miejsca w tramwaju. Stwierdzenie, że homoseksualizm jest sprzeczny z naturą, ma status kłamstwa oświęcimskiego, a uznawanie klapsów za metodę wychowawczą to zbrodnia przeciw ludzkości”.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj