Mea pulpa
Komedia
Połowa niegdyś najbardziej zabawnego duetu produkującego w Polsce komedie, czyli Tomasz Konecki i Andrzej Saramonowicz, szykuje się do nakręcenia swej pierwszej komedii solo. Mowa oczywiście o Tomaszu Koneckim. Sytuacja, niestety, nie jest łatwa. W naszym kraju już sama wiadomość o tym, że ktoś kręci komedię, wywołuje śmiech.

Monika Olejnik to jak powszechnie wiadomo osoba z dużym poczuciem humoru oraz nie mniejszym dowcipem. Pani Monika wyłapuje śmieszne żarty i nie mniej śmiesznie komentuje je na swojej stronie na Facebooku, bo lubi, jak się o niej pisze. Ostatnio doceniła żart Jarosława Kuźniara o samorozwiązaniu Kościoła, nazywając autora kapłanem poranków. Tych dwoje z TVN24 sporo łączy. Przy nim widzowie wstają, przy niej zasypiają.

• Oto dobra wiadomość dla wszystkich, którzy lubią zarabiać na nienawiści, dzieleniu i szczuciu. Na giełdę wybiera się właściciel serwisu Pudelek, czyli niejaka grupa o2. Panowie Michał Brański, Jacek Świderski i Krzysztof Sierota ostatnio uaktywnili się w mediach. To miłe, że wreszcie poznaliśmy tych, którzy z anonimowego opluwania innych uczynili znak firmowy.

Maria Czubaszek, złośliwe sumienie krajowego show-biznesu, znowu zaszokowała wszystkich. Tym razem postanowiła sobie zrobić operację plastyczną i na dodatek w telewizji. Podobno podniesiono jej powieki. Żeby nie mogła przymykać oka na wszechobecną głupotę.

• Wszystko wskazuje na to, że to będzie sezon kultowego reżysera, czyli Patryka Vegi. Patryk przymierza się do nakręcenia swego nowego kultowego filmu pod roboczym, acz wszystko mówiącym tytułem „Polacy w Egipcie”. Reżyseria Patryk Vega. Scenariusz Mięsny Jeż.

• Po rozstawieniu całej produkcji serialu „Szpilki na Giewoncie” po kątach Magda Schejbal postanowiła odpocząć od telewizji. Znalazła sobie cichy kącik w radiu, tak zwanej Czwórce. Program „Schejbalanga” od samego początku cieszy się wielkim zainteresowaniem stałych słuchaczy. Wszyscy są zainteresowani tym, żeby jak najszybciej zniknął.

• To będzie krajowe połączenie Tarantino i „Seksmisji”. Juliusz Machulski przystępuje do nakręcenia filmu przedstawiającego alternatywną wizję historii. Będzie to komedia opowiadająca o tym, że na skutek kilku przypadków nie doszło do II wojny światowej. W rolę Joachima von Ribbentropa wcieli się Adam „Nergal” Darski. Niestety, na skutek II wojny światowej ekipa nie może znaleźć miejsc, które wyglądałyby tak, jakby skutków tego, co było, nie było.

• To było objawienie miesiąca o randze dużo wyższej niż Natalia Siwiec. Na horyzoncie pojawiła się wnuczka Wojciecha Pokory. W skrócie WWP. Nazywa się Agata Nizińska i spadła na nas jak meteoryt tunguski. WWP śpiewa i chce być aktorką. Na tle dziadka wygląda znakomicie, a bez tła jeszcze młodziej.

• Jest. Znowu wrócił. Największe pośmiewisko wśród tak zwanych paparazzi. Przemek Stoppa ponownie udzielił wywiadu o tym, że mając aparat jest panem życia i śmierci celebrytów. „Losy ludzi w moim obiektywie ważą się w ułamkach sekund” – głosi Raskolnikow migawki. Jak tak dalej pójdzie, Przemek zaczai się pod swoim domem, żeby zrobić zdjęcie sobie samemu.

• Sceptycy od lat narzekają, że programy typu talent show nie pomagają w karierze ich uczestnikom. To nieprawda i mamy na to niezbite dowody. W ostatniej edycji programu „X Factor” zarówno Czesław Mozil, jak i Tatiana Okupnik wyrażali chęć dubbingowania filmów animowanych. I stało się. Zostali gwiazdami dubbingu w filmie „Roman Barbarzyńca”. To proste. Trzeba tylko występować po właściwej stronie jurorskiego stołu.

• To jest już hit, mimo że go jeszcze nie ma. W TVP pojawi się nowy serial królowej polskich seriali Ilony Łepkowskiej. Telenowela pod tytułem „Wszystko przed nami” opowiada o losach młodych ludzi, którzy decydują się na powrót do kraju po latach pracy we Włoszech. Ot, typowa historia o emigrantach „z ziemi włoskiej do Polski”. Jeden taki przyjechał już dużo wcześniej.

• To będzie ślub roku, a może nawet dziesięciolecia. Ola Kwaśniewska, z zawodu córka prezydenta, wychodzi za mąż za Kubę Badacha, z zawodu narzeczonego córki prezydenta. Ślub odbędzie się na Wawelu. Impreza weselna w Gnieźnie, a poprawiny w Biskupinie.

Czytaj także

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj