Mea pulpa
Pani Prezes
Jest kolejna kandydatka do Parlamentu Europejskiego. To Izabella Łukomska-Pyżalska. Pani jest znana z tego, że jest prezesem klubu piłkarskiego Warta Poznań i że kilkukrotnie była warta okładki „Playboya” oraz zna język angielski i ma najnowszy model ust. Od czasu Okrągłego Stołu nie było w polskiej polityce zjawiska tak pełnego krągłości.
Polityka

Pani prezes Izabella Łukomska-Pyżalska
Krzysztof Jarosz/Forum

Pani prezes Izabella Łukomska-Pyżalska

• Rozdano Telekamery „Tele Tygodnia”. Byli ci, co zwykle, i odebrali ci, co zwykle. Jedynym wyjątkiem była Agnieszka Chylińska, którą doceniono po sześciu latach istnienia programu „Mam talent!”. Mnie to nie dziwi, bo zwykle nagrody rozdają ci, co go nie mają.

• Dla wszystkich fanów wielkiej literatury mamy złą wiadomość. Nie ukaże się autobiografia Mandaryny, czyli byłej żony Michała Wiśniewskiego. Po spisaniu wszystkich wspomnień autorka stwierdziła, że są zbyt kontrowersyjne, i kazała je – wzorem Franza Kafki – spalić po jej śmierci. Wydawca podobno nawet nie chciał czekać.

Szymon Majewski zakończył swoją przygodę w reklamach Banku PKO BP. Filmy z udziałem satyryka i showmana bawiły nas od wiosny 2011 r. Przestaną nas bawić od końca lutego. Znam sporo osób, które uśmiechną się dopiero teraz.

• Nie ma co ukrywać: największym wydarzeniem tegorocznych Telekamer była rodzona mama aktorki Aleksandry Kisio. Mama Kisio tak bardzo negatywnie odniosła się do wyników plebiscytu, że pobiła ochroniarza. Tym samym oboje zostali nominowani w kategorii „Najlepszy program rozrywkowy”.

• Po ewidentnym sukcesie „Miłości na bogato”, „Ekipy z Warszawy” i „Nastoletnich mam” telewizje prześcigają się w poszukiwaniu ekscentrycznych bohaterów w egzotycznych plenerach. TVN Style poszedł za ciosem konkurencji i wyprodukował serial „Matki za kratami”. W kolejce czekają już politycy, policjanci i księża.

• Znane są już nazwiska osób, które zatańczą w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Nie będziemy ich wymieniać, bo w przypadku niektórych to nawet wyszukiwarka Google nie pomaga. W celu zamaskowania złego wrażenia zmieniono porę emisji, prowadzących oraz nazwę programu.

• Polsat idzie jak burza. W nowej ramówce aż iskrzy się od nowości. Jedną z nich będzie kolejny kulinarny show zatytułowany „Hell’s Kitchen – Piekielna kuchnia”. Gospodarzem programu będzie Mateusz Gessler, właściciel popularnej restauracji Warszawa Wschodnia. Wygra ten, kto nauczy się jeść z ręki prowadzącego.

• To się nazywa niespodziewana kariera. Spoty reklamowe promujące farbę do włosów Garnier, których bohaterką jest aktorka Ania Przybylska, będą pokazywane w Bułgarii, Kosowie, Czarnogórze, Macedonii, Serbii, Bośni i Hercegowinie oraz Chorwacji. Polska znowu ma kino światowej rangi.

• Wiele uczestniczek programu „Top Model” narzekało, że wraz z zakończeniem widowiska media o nich zapomniały, a z obiecanej popularności nici. Tymczasem jedna z nich, Zula Walkowiak, świetnie sobie z tym poradziła. Media obiegła właśnie sesja zdjęciowa z jej zatrzymania przez policję. Przez najbliższy miesiąc jej kalendarz jest szczelnie wypełniony.

• To dobra wiadomość dla wszystkich solistów i zespołów. Michał Wiśniewski, były lider Ich Troje, sprzedał tysiąc egzemplarzy swojej najnowszej, solowej płyty zatytułowanej „La Revolucion”. Gratulujemy. Michał jako znany karciarz wie, że są takie gry, w których liczba tysiąc oznacza zwycięstwo.

• To jest prawdziwy nokaut dla konkurencji. Kolejna nowość na antenie Polsatu to program muzyczny zatytułowany „Your Face Sounds Familiar”. Jury w składzie Małgorzata Walewska, Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus i Paweł Królikowski będzie oceniać znanych i lubianych, którzy tak się przebiorą do programu, żeby ich nikt nie poznał.

 

Czytaj także

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj