Mea pulpa
Hejt na głowę
To jest transfer roku. Tym razem TVP wyczuła ewidentną koniunkturę i po raz kolejny dogadała się z Edytą Górniak co do jej udziału w programie „The Voice of Poland”. W piątej edycji talent show, który szuka najlepszego głosu w Polsce, wokalistka obiecuje, że będzie starać się zapominać, że to właśnie ona.
Podlewski/AKPA

• To jest wpadka miesiąca. Z firmy Fit and Eat, zajmującej się dobieraniem właściwych posiłków i dostarczaniem ich swoim klientom, wyciekły dane dotyczące tak zwanych gwiazd. Możemy się dowiedzieć, jakie alergie, choroby i zwyrodnienia mają Szyc, Ibisz, Młynarska, Michalczewski czy Farna. W dobie nowych technologii nie trzeba już bywać u Sowy, żeby się najeść wstydu.

• Znany i sławny reżyser filmów o jedynej słusznej prawdzie, czyli Grzegorz Braun, dostał siedem dni aresztu za obrazę sądu. Grzegorz wyszedł z własnego procesu o pobicie policjantów, bo mu się przestało w sądzie podobać. Teraz przez siedem dni spokojnie można chodzić do kina. Grzegorz niczego nowego nie nakręci.

• Jest nowa zabawa tak zwanych celebrytów. Nazywa się Splash. Pomysł jest prosty. Nominujemy się w internecie, następnie polewamy wodą, nagrywamy, emitujemy filmik na fejsie i pozycja gwiazdy utrwalona. Typowy objaw spragnionych siebie ludzi show-biznesu.

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną