Mea pulpa
• To może być hit. TVN szykuje na wiosnę nowy talent show „Mali Giganci”. Nie będzie to jednak program dla karłów czy polityków, tylko dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Gospodarzem widowiska został Filip Chajzer. To fajny, uczciwy chłopak. Jest jak nowy, skoncentrowany Vizir. Nie zrobi nikogo na szaro.

• Oto wielki powrót mistrza. Do pracy nad filmem wraca Andrzej Żuławski. Po 15 latach kinowej bezczynności reżyser przygotowuje adaptację „Kosmosu”, ostatniej powieści Witolda Gombrowicza. Życzymy powodzenia, no i rozwagi w castingu, żeby i tym razem nie wylądował z ręką w „Nocniku”.

• Kolejny prawicowy moralista udał się w podróż życia. Czyli z PiS donikąd. Zbigniew Girzyński, etatowy kaznodzieja tej partii, wybrał się w służbową delegację z mamusią. Poleciał samolotem, a rozliczył się za samochód. Tym razem do Paryża. Szkoda, że nie do Madrytu. To miasto ostatnio zrobiło dla polskiej polityki najwięcej.

• Edyta Zając to typowa historia medialnego Kopciuszka. Serialowa aktorka, uwikłana w związek z serialowo pięknym aktorem, rodzi mu bliźniaki, a jemu rodzi się w głowie chęć ucieczki. Ona w akcie zemsty wygrywa „Taniec z gwiazdami” i planuje rozebrać się do „Playboya”. Jak podkreśla sama Zając, czeka tylko na odpowiedni moment.

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną