Mea pulpa
Do kin, w asyście szumnej premiery, weszła kolejna komedia Piotra Wereśniaka zatytułowana „Wkręceni 2”. Występują w niej same gwiazdy krajowego kina: Małgorzata Socha, Anna Mucha, Marta Żmuda Trzebiatowska czy Basia Kurdej-Szatan. „Wkręceni 2” to film opowiadający o ludziach, którzy poszli na niego do kina.

• Hasło na nowy rok: Ogórek. Pani Magdalena Ogórek została kandydatką SLD na urząd prezydenta RP. Jak widać Leszek Miller wciąż lubi dosadne dowcipy. Nie wiem, czy pani Ogórek zostanie dojrzałym politykiem czy raczej politycznym korniszonem. Pewne jest jedno. W przeciwieństwie do wielu, nie jest przynajmniej burakiem.

• Po utracie roli głównej rozgrywającej w serialu „Nad rozlewiskiem” Joanna Brodzik powraca w dobrym stylu. Właśnie rozpoczęła zdjęcia do nowego serialu TVN zatytułowanego „Nie rób scen”. Będzie to opowieść o życiu kobiet po trzydziestce. Czyli generalnie stare kino.

• Oto wielka tajemnica popularności. Zakończyła się sprawa Robert Kozyra kontra psychofan z Trójmiasta. Sąd na dwa lata skazał mężczyznę, który wysyłał byłemu jurorowi obraźliwe esemesy, obrzucał wyzwiskami, a nawet groził pobiciem. Tym samym fanklub Roberta został rozwiązany.

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną