Mea pulpa
Namiętnie ogląda pornosy w sieci. Uważa, że jego życie jest smutne. Marzy o Ryanie Goslingu. Ludzie nie rozpoznają go na ulicy. Ma pociąg do starszych kobiet. Przed lustrem wykonywał szlagiery grupy Boney M. Boi się pająków. Płacze, kiedy go biją. Dawid Podsiadło wydał nową płytę. Jeśli się nie boisz – posłuchaj.

• To będzie przebój. Telewizja Discovery wyprodukuje film poświęcony 61-letniej kobiecie, która całkiem niedawno urodziła bliźniaki. Barbara Sienkiewicz, bo o niej mowa, to mało znana aktorka serialu „Klan”. Mieszka z matką w 37-metrowej kawalerce, z emeryturą 1200 zł. Stacja pokaże go w cyklu „Zagadki Ziemi”.

• Wyciekł tajny raport stacji TVN na temat afery Kamila Durczoka. Oczywiście za wyciekiem stał, jak to zwykle bywa z wyciekami, dziennikarz o nienagannej przeszłości, niejaki Tomasz Szymborski. Z raportu można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Ot, takie małe vademecum przyszłego podrywacza.

• Ta wiadomość wstrząsnęła fanami wokalistki Katarzyny Stankiewicz. W jednym z wywiadów była gwiazda zespołu Varius Manx wyznała, że rzadko się myje, nie używa dezodorantów oraz generalnie oszczędza wodę. Czyli śmierdząca sprawa. Trudno się dziwić, że lider zespołu Robert Janson postanowił umyć ręce.

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną